covid-19

В Україні почалася нова хвиля COVID-19 – Кузін

В Україні поступово зростає захворюваність на COVID-19 та кількість госпіталізацій через хворобу.

Наразі в країні зафіксовано 11,5 тис. випадків захворювання на коронавірус, у лікарнях перебувають понад три тис. пацієнтів.

Про це у неділю, 4 вересня, в інтерв’ю Укрінформу сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

«Ми спостерігаємо початок зростання захворюваності, і це початок осінньої хвилі, яка є базовою. Ми поступово реєструємо все більші показники за кількістю хворих. Наприклад, за минулий тиждень це було 9,1 тис., наразі це 11,5 тис. осіб. Вже третій рік поспіль у вересні відбувається підвищення рівня захворюваності на COVID-19, і спадати він почне в березні-квітні, а може, і на початку травня», – сказав Кузін.

Також він наголосив, що важливим залишається питання госпіталізації таких пацієнтів.

«І цей показник зростає. За позаминулого тижня це 2,6 тис., зараз близько 3,1 тис. пацієнтів протягом тижня госпіталізуються з діагнозом COVID-19», – сказав він.

Кузін зазначив, що збільшується і кількість тестувань пацієнтів із підозрою на коронавірус. Він запевнив, що в країні вистачає тест-систем.

«В наявності ПЛР-системи на проведення 1,3 млн досліджень, така ж кількість є в резерві. Цього має вистачити до першого кварталу 2023 року. Також на рівні первинної медичної допомоги доступно близько 1,7 млн ​​швидких тестів. Їх вистачить до кінця 2022 року», – зазначив він.

Джерело: Ukrinform


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook