В Китаї запропонували змінити назву для COVID-19

Китай повинен змінити офіційну назву Covid-19, щоб відобразити мутацію вірусу, а пацієнтам з легкими симптомами слід дозволити перебувати на домашньому карантині. Про це заявила провідний фахівець із традиційної китайської медицини Гу Сяохун.

Про це повідомляє видання Reuters.

Гу Сяохун повідомила державній газеті Beijing Daily, що китайська назва коронавірусу, яка ідентифікує його як захворювання, що викликає пневмонію, має бути змінена просто на інфекційний вірус.

Підхід Китаю до Covid-19, у якому особлива увага приділяється повсюдному тестуванню та поміщенню до карантину позитивних випадків у спеціалізованих установах, має змінитися з «пасивного виявлення» на «активну профілактику» з відновленням здоров’я в домашніх умовах у легких випадках.

Гу зазначила, що підрозділ інфекційних захворювань асоціації китайської медицини, який вона очолює, досяг консенсусу щодо зміни того, як вони описують вірус. Її зауваження відповідають нещодавньому пом’якшенню тону китайських експертів у галузі охорони здоров’я та державних ЗМІ щодо Covid-19, тоді як влада послабила одні із найжорсткіших у світі ковідних обмежень.

У понеділок офіційне інформаційне агентство Сіньхуа повідомило в коментарі, що «найважчий період минув», пославшись на ослаблення патогенності вірусу та зусилля щодо вакцинації 90 відсотків населення.

Джерело: UNN


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook