Фармак

Український виробник ліків «Фармак» будує завод в Іспанії

Нове виробництво матиме повний ланцюжок поставок і замкнутий цикл виготовлення лікарських засобів та контролю якості. Тут будуть випускати стерильні лікарські препарати у вигляді розчинів, суспензій у флаконах та шприцах.

Про це повідомляє пресслужба компанії «Фармак».

Зазначається, що у планах компанії відкрити в Іспанії мультифункціональний лабораторний комплекс з R&D-центром.

Іспанське виробництво компанії відповідатиме найвищим європейським стандартам GMP (належна виробнича практика) та американським FDA (управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів).

«Відкривати завод у ЄС ми запланували ще до початку війни. «Фармак» знаходиться на шляху трансформації в міжнародну компанію. Тому ми вирішили не змінювати свою стратегію і не обмежувати можливості розвитку підприємства. По-перше, це допоможе «Фармак» першим з вітчизняних компаній інтегруватися у європейський фармацевтичний ринок. По-друге, ми отримаємо ряд переваг, серед яких – поглиблення співпраці з європейськими партнерами, більш масштабне представлення українського бізнесу на європейському ринку, обмін знаннями з європейськими спеціалістами у рамках дослідницької лабораторії та імпорт передових практик в Україну», — розповідає виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

Наразі у продуктовому портфелі «Фармак» понад 450 найменувань лікарських засобів. Серед яких ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні препарати тощо. Окрім забезпечення ліками українського ринку, «Фармак» здійснює експорт до більш як 40-ка країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії. При цьому, фокус компанії беззмінно залишається на першочерговому покритті потреб української системи охорони здоров’я.

Джерело: Фармак


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook