Харківська фармкомпанія продовжує забезпечувати українців ліками, попри активні бойові дії

ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я” (м. Харків) починаючи з 24 лютого 2022 року продовжує працювати та виробляти якісні та доступні ліки для українців. В умовах воєнного стану, авіаційних бомбардувань та активних бойових дій у Харкові та області компанія надавала гуманітарну допомогу лікарням, закладам охорони здоров’я, військовослужбовцям, територіальній обороні та цивільному населенню.

Про це повідомляє Obozrevatel.

В компанії організували поставки аптечок швидкої допомоги. Їх відвозили до бомбосховищ, розташованих на станціях метрополітену, де тоді перебувало багато дітей, жінок, людей похилого віку.

Компанія “Здоров’я” продовжує працювати над збільшенням асортименту нових препаратів і впровадженням інноваційних лікарських форм. Йде розвиток експортної діяльності в країни далекого зарубіжжя.

«У надскладні часи для нашої країни, коли йде війна, коли Харків кожного дня обстрілюють та гинуть люди – колектив компанії працює кожен на своєму місці. Працівники продовжують займатись працею, роблять усе можливе, щоб у українців були доступні життєво необхідні ліки», – зазначив Олександр Доровський, голова наглядової ради ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”.

Джерело: Obozrevatel


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook