швидка

Українка з початку року 180 разів викликала швидку: медики розповіли, чому її не госпіталізують

45-річна жінка, яка проживає на Закарпатті, скаржиться на задуху, але не може отримати лікування через відсутність паспорта.

В середньому медики відвідують будинок жінки мінімум один раз за день. Пацієнтка постійно скаржиться на задуху. Лікарі кажуть, що 45-річна жінка дійсно хворіє на туберкульоз та часто викликає швидку в період загострення хвороби, однак не може отримати належного лікування через відсутність паспорта.

Про це повідомила пресслужба Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги.

За даними медиків, найбільше викликів «швидкої» до пацієнта надійшло із села Великі Лучки: 45-річна місцева мешканка телефонує до швидкої та просить лікарів допомогти із задухою.

«Ці виклики не надумані, вони реальні. Пацієнтка скаржиться на постійні задухи. Жінка не має паспорта, відтак не може укласти договір із сімейним лікарем на медобслуговування і безкоштовні ліки», – пояснюють у Закарпатському центрі екстреної медичної допомоги.

Як уточнюють у Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги, кожен такий виклик не є профільним для «швидкої» та обходиться у суму від 1,2 до 2 тис. грн.

«Тільки на обслуговування викликів цієї однієї пацієнтки за 4 місяці пішло близько 250 тисяч гривень», – наголошують у пресслужбі, уточнюючи, що медики неодноразово звертались до родичів пацієнтки з проханням допомогти їй оформити паспорт.

Джерело: Голос Карпат

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook