Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко розповів, що Україна зараз перебуває на піку захворюваності респіраторних захворювань, серед яких грип, ГРВІ та COVID-19.
Про це він повідомив в етері марафону “Єдині новини”.
За словами головного лікаря країни, цей пік захворюваності протримається ще 2-3 тижні. Він прогнозує спад кількості хворих на ГРВІ.
“Ми зараз маємо таку ж саму тенденцію кривих спалахів, як це було в доковідний період, коли ми реєстрували спалахи грипу та ГРВІ десь в середині листопада і в середині лютого. Сезон 2024 року показує таку ж саму криву”, — сказав Ляшко.
Є чотири регіони, в яких перевищено епідеміологічний поріг. Йдеться про Житомирську, Хмельницьку, Закарпатську та Чернівецьку області.
“Сьогодні в нас є заклади, законтрактовані через Програму медичних гарантій на пакет “Готовність до реагування”. Вони забезпечені всіма необхідними лікарськими та захисними засобами. Але я б просив українців не забувати про профілактичні щеплення і про сезонні щеплення”, — сказав Ляшко.
Джерело: Суспільне новини
Читайте також:
Читайте також:





