Україна включена до складу Виконавчого комітету та Європейського регіонального комітету ВООЗ

Україна увійшла до складу Виконавчого комітету та Європейського регіонального комітету (ЄРК) ВООЗ, міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та першого заступника міністра Олександра Комаріду обрано на посади до керівних органів ВООЗ.

Як повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я, такі рішення було ухвалено під час 72-ї сесії ЄРК ВООЗ.

Зокрема, Ляшка обрано до складу Виконавчого комітету ВООЗ від субрегіональної групи “С” ЄРК ВООЗ на трирічний термін (із травня 2023-го до травня 2026 року) для подальшого обрання на 76-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я (травень 2023 року), Комаріда увійшов до складу Постійного комітету ЄРК ВООЗ від субрегіональної групи “С” ЄРК ВООЗ на трирічний термін (з вересня 2022-го до вересня 2025 року).

На нових посадах у ВООЗ керівництво МОЗ візьме участь у рішеннях, пов’язаних із забезпеченням соціального благополуччя, сталого розвитку та гідного рівня надання медичних послуг у європейському регіоні.

«Це велика честь для України – бути представленою у двох керівних органах ВООЗ, і ми дякуємо за високий рівень довіри, особливо у цей складний час. Звісно, попереду багато відповідальної та наполегливої праці. Сьогодні Україна повноправний кандидат на членство у Європейському Союзі і ми повністю поділяємо цінності та прагнення міжнародних гуманітарних організацій до сталого розвитку людства. Цинічні та загарбницькі дії країни-терориста рф ще раз довели, що лише об’єднавшись можна зупинити світову гуманітарну кризу та смерті людей», – прокоментував обрання очільник Міністерства охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.

Раніше на 75-й сесії ВООЗ 88 країн підтримали резолюцію України та засудили агресію Росії, що призвела до гуманітарної кризи.

Джерело: МОЗ України


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook