мавпяча віспа

У світі зафіксували понад 50 тисяч хворих на мавпячу віспу – ВООЗ

Нещодавно у ВООЗ заявили, що кількість випадків віспи мавп у всьому світі протягом року перевищила 50 тисяч, але поширення хвороби в деяких частинах Європи та Америки уповільнилося.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) свідчать про 50 496 зареєстрованих випадків і 16 смертей, пов’язаних з лихоманкою та іншими симптомами, спричиненими вірусом.

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус 31 серпня закликав міжнародну спільноту до «політичної волі та відданості» стримуванню поширення вірусної хвороби. За його словами, світ вже живе з COVID-19, тому «ми не маємо жити з мавпячою віспою».

Зазначається, що на Північну та Південну Америку припадає більше половини підтверджених випадків у світі, а в деяких країнах все ще спостерігається зростання кількості хворих на мавпячу віспу.

В той же час, кількість випадків у Канаді та європейських країнах, включаючи Німеччину та Нідерланди, сповільнилася, сказав Тедрос.

«Ці ознаки підтверджують те, що ми постійно говорили з самого початку: що за допомогою правильних заходів цей спалах можна зупинити», – заявив голова ВООЗ.

Джерело: Радіо Свобода


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook