У Львівському коледжі відкрили навчальну аптеку: як вона допомагає студентам?

Коштами благодійників у Львівському  медичному фаховому коледжі післядипломної освіти відкрили навчальну аптеку «Lege artis».

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

«У навчальній аптеці студенти та слухачі матимуть змогу самостійно розкладати ліки згідно з вимогами нормативно-правових документів, відпускати лікарські засоби, вироби медичного призначення, засоби особистої гігієни – повністю імітуючи реальні умови роботи у сучасному медично-санітарному закладі», — йдеться у повідомленні.

Аптека укомплектована усіма приладами та технікою. Приміщення містить торгівельний зал та навчальну зону.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький вручив подяку президенту фонду «Наука для розвитку» Вєславу Птаху, який також долучився до створення аптеки.

«Мені надзвичайно приємно відвідувати колективи, які отримують задоволення від спільної роботи та працюють на результат. Співробітники цього коледжу є саме такими і це є безумовно хорошим прикладом для наслідування. Надзвичайно вдячний нашим польським колегам за їхню допомогу у реалізації цього проєкту. Результатом такого партнерства стало відкриття цієї аптеки, у якій студенти здобуватимуть практичні навички», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвич також відвідала відкриття аптеки.

«Я приємно вражена, що Україна, на яку напала росія, не зупинилася на місці, а продовжує рухатися вперед, зокрема завдяки втіленню у життя подібних проєктів. Польща є серйозним партнером для України та залишатиметься ним надалі. Для нашої країни велика честь перебувати з вами у цей час, адже наше партнерство є запорукою нашого добросусідства», – сказала Еліза Дзвонкєвич.

Директорка Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти Леся Вовк повідомила, що коледж вперше в Україні отримав ліцензію на підготовку екстреного медичного техніка.

«Основною нашою метою є фахівець, який покидає стіни нашого закладу з необхідним багажем знань. Саме тому ми собі поставили за мету стати найкращим українським коледжем європейського зразка і впевнено рухаємося до неї крок за кроком. Наші курси відвідують слухачі з усієї України і ми  пишаємося, що здатні відповідати тим потребам та запитам, які є у наших студентів», – додала Леся Вовк.

Зазначимо, проєкт аптеки реалізували коштами благодійників, зокрема фонду «Наука для розвитку». Кошти були виділені в межах проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики і інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні». Проєкт профінансувало також Міністерство закордонних справ Польщі.

Джерело: LMN


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook