У КМДА розповіли про ситуацію з йодидом калію в Києві

Столична влада запевнила, що забезпечила всі районні евакуаційні комісії препаратом.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

«Комісії відповідають за планування, підготовку, організацію і, при необхідності, евакуацію в своїх районах. Якщо буде потрібна евакуація, йодид калію видаватимуть населенню, що потрапило в зону забруднення, на евакуаційних пунктах, відповідно до рекомендацій медиків», – йдеться в повідомленні.

При цьому зазначено, що запаси йодиду калію є у Департаменту охорони здоров’я КМДА, який у разі виникнення або загрози виникнення радіаційної небезпеки передасть його комунальним закладам охорони здоров’я та сімейним лікарям. Крім того, йодид калію можна купити в аптеках.

Водночас в столичній міській адміністрації зазначили, що інформація про те, що в школи Києва нібито планують передати препарати йоду та видавати учням – некоректна.

«Жодних розпоряджень щодо збору згоди від батьків на прийом школярами йодиду калію Департамент освіти іта науки КМДА також не давав. Нагадаємо, що без офіційної рекомендації йодид калію ні в якому разі не можна призначати собі самостійно і приймати “для профілактики», – йдеться в повідомленні.

Джерело: Уніан


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook