психічне здоров`я

У Києві запрацює центр психологічної допомоги постраждалим від війни

Допомогу надаватимуть безплатно для всіх, хто відчуває потребу у психологічній підтримці.

З 8 червня, у Київському міському кризовому центрі «Соціотерапія», що у Голосіївському районі, запрацює Кризовий центр, де безплатно допомагатимуть наживо.

«У необхідності такої послуги сумнівів немає. Знадобиться більш фундаментальна антистресова допомога. Тому ми розпочали підготовку до відкриття спеціального відділення — розробили програму, обрали методики, підготували фахівців», — коментує директорка Департаменту охорони здоров’я м. Києва Валентина Гінзбург.

У центрі допоможуть людям, які перебували в зоні бойових дій, були в окупації або евакуйовані зі своєї домівки, яких переслідують обсесивні або суїцидальні думки, яким складно пережити втрату, які стали жертвою фізичного або сексуального насильства чи були свідками насильницьких дій над іншими тощо.

За словами Гінзбург, в основу програми роботи з постраждалими у новому Центрі заклали авторську концепцію структурної кризової терапії.

Програма кризової терапії розрахована на 4 тижні.

Нагадуємо, у Польщі запускають гарячу лінію для українців.

Джерело: Вечірній Київ

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook