covid-19

У Китаї стрімко зростає захворюваність на COVID-19: крематорії переповнені

За перші 20 днів грудня коронавірусом заразилося 18% населення Китаю.

За перші 20 днів грудня після того, як уряд Китаю скасувало діючі майже три роки обмеження, які стримували коронавірус під контролем, COVID-19 виявили у 250 мільйонів людей. Це 18% населення країни.

Як пише Financial Times, тільки за минулий вівторок коронавірусом заразилися 37 мільйонів осіб, або 2,6% населення.

«Цифри, які були надані на закритому засіданні, контрастують з даними Національної комісії з охорони здоров’я, яка повідомила про 62 592 симптоматичних випадках COVID-19 за той же період. Минулого тижня Китай припинив спроби підрахувати загальну кількість інфекцій після того, як влада згорнула тестування на COVID-19», – йдеться в повідомленні.

У Пекіні та інших містах Китаю через спалах інфекції лікарні переповнені напливом літніх, прикутих до ліжка пацієнтів. У відділеннях швидкої допомоги та інтенсивної терапії залишилася лише невелика кількість вільних ліжок. Незважаючи на це, країна продовжує відмовлятися від ковідних обмежень.

«Китай офіційно повідомив лише про вісім смертей з 1 грудня. На цьому тижні високопоставлені чиновники охорони здоров’я заявили, що вони звузили визначення того, що являє собою смерть від COVID-19, що дозволило знизити загальну кількість смертей», – зазначає видання.

Водночас Financial Times підкреслило, що крематорії в столиці Китаю Пекіні намагаються впоратися з напливом трупів. Крім того, тіла накопичувалися і в лікарнях, які відвідали представники видання останніми днями.

Джерело: Уніан


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook