дефіцит ліків

У Херсоні запасів ліків за рецептами залишилося на два тижні

У Херсоні запасів медпрепаратів, що їх змогли доправити у місто волонтери і які тепер роздають за рецептами у лікарнях, залишилося на два тижні.

Про це повідомляє “Суспільне” із посиланням на міського голову Херсона Ігоря Колихаєва.

“Коли волонтери ще їздили до Миколаєва і привозили нам ліки, ми передавали їх у лікарні і за рецептами роздавали людям. Зараз медикаментів залишилось на два тижні. Вже немає розчинів для крапельниць, обмаль ліків для серцево-судинних захворювань, також є потреба у кисні. Тому, якщо буде відкритий гумкоридор на Кривий Ріг, нам треба завезти сюди медикаменти”, – зазначив міський голова.

Проблеми з продуктами міський голова не бачить, бо запрацювали фермерські господарства, відкриті маленькі магазинчики, молоко привозять із сіл. На складах від волонтерів є товари першої необхідності, дитяче харчування, памперси.

Водночас, повідомляється, що у Херсоні ліки можна придбати просто на вулиці з машини, всі вони російського виробництва. Аптеки у місті відкриті, але вони порожні.

Джерело: Суспільне

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook