У двох великих містах Бразилії виявили хворих із симптомами схожими на Еболу

У Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро органи охорони здоров’я спостерігають за двома пацієнтами на предмет можливої інфекції лихоманки Ебола.

Про це повідомляє CBS News з посиланням на бразильські урядові організації.

За словами офіційних осіб, бразильські органи охорони здоров’я спостерігають за двома пацієнтами на предмет можливої інфекції Ебола в Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро, що викликає ще більше занепокоєння щодо розповсюдження смертельного вірусу з Центральної Африки за кордоном.

Один з тих, хто перебуває під наглядом медиків – 37-річний чоловік з ДР Конго, де був зосереджений спалах. У нього виявлені “такі симптоми, як лихоманка та інші, що відповідають визначенню Еболи”, йдеться в заяві уряду штату Сан-Паулу в суботу.

Хоча початкові тести не виявили вірус Ебола у цього пацієнта, він контролюється та ізольований як запобіжний захід у спеціалізованому інфекційному закладі, йдеться в заяві.

Департамент охорони здоров’я в штаті Ріо-де-Жанейро тим часом повідомив, що активував протоколи безпеки після того, як чоловік з Уганди показав “вірусні симптоми, такі як кашель, озноб і діарея”. Міський уряд Ріо заявив в електронному листі AFP, що пацієнт отримав позитивний результат на малярію в суботу ввечері, і “випадок залишається під контролем”.

Влада Сан-Паулу заявила, що, незважаючи на всі підозри, лікарська “технічна оцінка вказує на те, що ризик зараження хворобою в Бразилії та Південній Америці залишається дуже низьким”.

Джерело: Укрінформ


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook