Вже завтра, 2 червня, у Львівській громаді стартує загальноміська профілактична акція «Тиждень здоров’я».
Упродовж п’яти днів — до 6 червня включно, на 29 локаціях у різних районах міста мешканці зможуть безкоштовно пройти обстеження, отримати консультації фахівців та перевірити ключові показники здоров’я. Більшість локацій працюватимуть з 11:00 до 18:00, а в останній день акції — з 10:00 до 15:00.
Торік «Тиждень здоров’я» проводили двічі — у червні та жовтні. Загалом безкоштовними обстеженнями скористалися понад 17 тисяч мешканців.
При цьому майже у кожного третього медики виявляли ту чи іншу недугу. Найчастіше йшлося про підвищений артеріальний тиск, підвищений рівень глюкози, порушення зору та ризики серцево-судинних захворювань.
Цьогоріч під час акції мешканці зможуть:
- виміряти артеріальний тиск;
- перевірити рівень глюкози;
- оцінити ризики серцево-судинних захворювань;
- зробити електрокардіограму;
- пройти тестування на ВІЛ/СНІД та гепатити B і С;
- перевірити зір та внутрішньоочний тиск;
- пройти цифровий скринінг на діабетичну ретинопатію;
- отримати консультацію стоматолога;
- пройти огляд у дерматолога;
- пройти перевірку на дальтонізм;
- визначити групу крові та резус-фактор.
Джерело: Львівська міська рада
Читайте також:
Читайте також:





