У Львові стартує «Тиждень здоров’я»: мешканців безкоштовно обстежуватимуть на 29 локаціях

Вже завтра, 2 червня, у Львівській громаді стартує загальноміська профілактична акція «Тиждень здоров’я».

Упродовж п’яти днів — до 6 червня включно, на 29 локаціях у різних районах міста мешканці зможуть безкоштовно пройти обстеження, отримати консультації фахівців та перевірити ключові показники здоров’я. Більшість локацій працюватимуть з 11:00 до 18:00, а в останній день акції — з 10:00 до 15:00.

Торік «Тиждень здоров’я» проводили двічі — у червні та жовтні. Загалом безкоштовними обстеженнями скористалися понад 17 тисяч мешканців.

При цьому майже у кожного третього медики виявляли ту чи іншу недугу. Найчастіше йшлося про підвищений артеріальний тиск, підвищений рівень глюкози, порушення зору та ризики серцево-судинних захворювань.

Цьогоріч під час акції мешканці зможуть:

  • виміряти артеріальний тиск;
  • перевірити рівень глюкози;
  • оцінити ризики серцево-судинних захворювань;
  • зробити електрокардіограму;
  • пройти тестування на ВІЛ/СНІД та гепатити B і С;
  • перевірити зір та внутрішньоочний тиск;
  • пройти цифровий скринінг на діабетичну ретинопатію;
  • отримати консультацію стоматолога;
  • пройти огляд у дерматолога;
  • пройти перевірку на дальтонізм;
  • визначити групу крові та резус-фактор.

Джерело: Львівська міська рада


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook