Ділатіл

ТМ Ділатіл – делікатна допомога при геморої

Деякі історики вважають, що Наполеон Бонапарт зазнав поразки біля Ватерлоо через те, що його думки були зайняті не авангардом французької армії, а станом власного «тилу». Кажуть, що, страждаючи від гострого геморою, Наполеон того дня навіть не зміг сісти на коня. Цілком ймовірний сценарій, з огляду на те, що і до сьогодні геморой та його ускладнення є причиною понад 40 % звернень до хірурга або проктолога. Як працювати з цією делікатною проблемою в межах аптечної рекомендації?

Хвороба імператорів

У світі кожні п’ять хвилин перші ознаки геморою відчувають понад 10 тисяч осіб. У жінок геморой найчастіше проявляється внаслідок перенесених пологів. Чоловіки теж не надто відстають у цьому питанні, адже сидячий спосіб життя, який сьогодні веде більшість людей, позначається на здоров’ї незалежно від гендерних ознак. Низька фізична активність призводить до застою крові у венах прямої кишки, результатом чого стає варикозне розширення вен анального отвору, іншими словами, геморой. До речі, чи не краще складається ситуація й у тих, хто постійно стоїть на одному місці – кухарів, перукарів, продавців. Також причинами виникнення геморою стають механічні пошкодження, захворювання шлунково-кишкового тракту, що провокують часті запори.

Про важливість такту

Геморой завжди проявляється неприємними і принизливими відчуттями, такими як виділення крові з прямої кишки після дефекації, випадання гемороїдальних вузлів з анального каналу, біль і свербіж. Якщо ігнорувати факт геморою, в подальшому він призведе до рубцевих змін слизової, і в підсумку з’являться анальні тріщини. Крім того, ця недуга може провокувати розвиток ускладнень у вигляді залізодефіцитної анемії, тромбозів, обмеження гемороїдальних вузлів тощо.

Виносити муки важко, але багато людей продовжують терпіти, скільки зможуть, замість звернення до лікаря. А коли вже не можуть, приходять до аптеки.

І тут важливо обслужити відвідувача аптеки максимально тактовно. Краще трохи знизити тон голосу. Говорити при цьому спокійно і рівно, показуючи, що нічого особливого в цьому зверненні немає, і соромитися провізора не варто. Ставити лише найактуальніші питання – наприклад, чи супроводжується геморой запором, адже в такому разі бажано придбати ще й проносні засоби. Загалом, максимально мінімізувати незручну для людини ситуацію. І так само тактовно має «поводитися» засіб, який ми обираємо для клієнта аптеки: делікатно, але надійно усувати симптоми геморою, зменшувати болісні та неприємні відчуття, загоювати та заспокоювати.

Звісно, відпускаючи засіб, варто сказати про те, що візит до лікаря-проктолога все одно необхідний.

Вирішуємо проблему дбайливо

Хорошим вибором під час відповідних запитів є лінійка оригінальних продуктів від симптомів геморою ТМ Ділатіл, до якої входять два продукти – ДІЛАТІЛ крем 15 г та ДІЛАТІЛ ДУО супозиторії ректальні №7.

Подивимось, у чому їхні переваги.

Ділатіл ДУО

ДІЛАТІЛ крем 15 г являє собою нову оригінальну комбінацію компонентів з дилтіаземом у формі крему. Завдяки наявності лідокаїну у складі чинить знеболювальну дію, знімає свербіж та печіння. Своєю чергою, ділтіазем запобігає кровотечі та поліпшує кровообіг у місці нанесення. Метилурацил сприяє загоєнню тріщин та відновленню пошкоджених тканин слизової оболонки. Крем допомагає захистити роздратовані і запальні ділянки при тріщинах заднього проходу. Також може застосовуватися для догляду за шкірою навколо заднього проходу та в якості профілактичного засобу.

ДІЛАТІЛ ДУО супозиторії ректальні №7 – це перша комбінація діосміну, гесперидину та лідокаїну у формі ректальних свічок. Супозиторії чинять знеболювальну дію, знімають свербіж та печіння, поліпшують мікроциркуляцію та кровообіг, зменшують венозний застій у гемороїдальних вузлах, сприяють відновленню тонусу судинної стінки, що запобігає загостренню геморою.

Таким чином, радячи продукти ТМ Ділатіл, ми можемо зосередити увагу клієнта аптеки на таких важливих моментах:

Перевага 1. Комбінований склад, до якого входять активні компоненти, що полегшують всі основні симптоми геморою, а також запобігають загостренню захворювання. Обидві комбінації представлені вперше на українському ринку як результат багаторічних напрацювань фарми в усуненні симптомів геморою.

Перевага 2. Форми продуктів: ДІЛАТІЛ крем 15 г оснащений спеціальною насадкою, яка вкладена окремо в упаковку і нагвинчується на тубу, що робить застосування більш зручним. Своєю чергою, форма супозиторіїв ректальних ДІЛАТІЛ ДУО забезпечує високу біодоступність і сприяє якнайшвидшій дії активних компонентів.

Перевага 3. Можливість вибору: людина може обрати крем або супозиторії, залежно від характеру проблеми та особистих уподобань.

Перевага 4. Цінова доступність продуктів лінійки.

***

Неможливо якісно виконувати свою роботу, жити повноцінним життям, коли щохвилини про себе нагадує така неприємна і болюча проблема, як геморой. Лінійка ТМ Ділатіл допоможе впоратися із симптомами цієї підступної недуги.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook