Стала відома кількість людей в світі, які страждають від безпліддя

Безпліддя може виникнути як у чоловіків, так і в жінок. Вплив відмінностей між розвиненістю економік у країнах був незначним.

Згідно з новим звітом Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно кожен шостий дорослий в усьому світі протягом життя стикався з безпліддям. Глобальний показник безпліддя склав 17,5%.

Про це пише The Washington Post.

У звіті наголошується, що відмінності між рівнями економіки були незначними: у країнах із більш високим рівнем доходу рівень безпліддя становив майже 18%, а в країнах із низьким і середнім рівнем доходу – майже 17%.

«Звіт розкриває важливу істину: безпліддя не робить різниці. Велика кількість людей, які зіткнулися з цією проблемою, свідчить про необхідність розширення доступу до лікування безпліддя», – заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус.

Відмінності між регіонами були більшими, ніж між економічними рівнями, хоча автори звіту попередили, що даних про Африку та Південну Азію мало.

«Попри те, що результати показують високу поширеність безпліддя в глобальному та регіональному масштабі, вони також вказують на складність порівняння даних за регіонами через відмінності в показниках», – зазначають автори звіту.

За їхніми словами, для поліпшення оцінок безпліддя необхідний більш систематичний збір даних із використанням узгоджених визначень.

Джерело: Уніан


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook