«Полтавафармація» готується до отримання ліцензії та відкриття мережі аптек

«Полтавафармація» планує відремонтувати кількадесят аптек та аптечних пунктів в області, щоб отримати на них ліцензії та починати відкривати заклади.

Про це ЗМІСТу повідомив керівник «Полтавафармації» Андрій Людвов та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький 4 квітня під час брифінгу.

Через війну «Полтавафармація» не отримала виділених з обласного бюджету 10 млн грн, але має у підпорядкуванні аптеки, якими керує й завдяки цьому може платити заробітну плату персоналу. Днями обласна рада виділила 10 млн грн, що закладені в статут і невдовзі «Полтавафармація» їх отримає.

Андрій Людвов каже, що вони отримали у розпорядження 50 об’єктів «Полтавафарм» у районних центрах та селах Полтавщини. Усі вони потребують ремонту, оновлення меблів та технічного забезпечення. У Полтаві ситуація зі станом аптек та аптечних пунктів значно краща, але ремонт також потрібен, щоб отримати ліцензію на роботу.

«Нам потрібно привести приміщення до ладу, змінити освітлення, поверхні, підігнати розміри входів, щоб аптека змогла працювати. Від області є завдання надати доступ до фармацевтичної продукції не з метою заробити, а задовольнити соціальний попит. У перспективі планують розглянути проблему відпуску наркотичних та психотропних препаратів, щоб цю функцію ми виконували повністю», – каже Андрій Людвов.

З-поміж точок, що готові до відкриття найближчим часом, є 1 аптечний пункт, де роботи виконали на 85%. Ще у чотирьох усе готово на 50%. Хоча діяльність розгорнута ще не активно, є можливість самостійно утримувати персонал підприємства.

Керівник КП очікує, що за кілька місяців Полтавщина побачить перші результати роботи «Полтавафармації», що прагне відновити соціальне спрямування у доступі до ліків.

Джерело: Зміст


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook