Скорочений робочий тиждень позитивно впливає на психічне і фізичне здоров’я

Згідно з новими дослідженнями, працівники, які переходять на чотириденний робочий тиждень, відчувають менше стресу, тривоги, втоми, також у них менше проблем зі сном і менший ризик вигорання.

Дослідження провели на промислових підприємствах в Швеції та Тайвані. Компанії, де працівники перейшли на чотириденний робочий тиждень, повідомили про підвищення продуктивності працівників.

Оцінки психічного здоров’я учасників підвищилися в середньому з 2,95 до 3,32 за п’ятибальною шкалою, приблизно 54% ​​повідомили про зменшення негативних емоцій, а рівень їх тривожності також знизився з 2,26 до 1,96 з максимальних чотирьох балів.

«Заняття йогою в обідню перерву не дуже покращує психічне здоров’я, але зі скороченим робочим часом ми бачили значне зниження рівня стресу», – сказав автор дослідження Дейл Вілехан.

Це дослідження підтверджує, що скорочення робочого часу не тільки покращує фізичне та психічне здоров’я працівників, але й може бути корисним для бізнесу, що дозволяє підвищити ефективність та зменшити витрати.

Джерело: Health


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook