Шкідливі звчички

Шкідливі звички на роботі: чого слід уникати, аби залишатися здоровим?

Куріння або вживання великої кількості шкідливої ​​їжі негативно впливає на наше здоров’я. Але існує безліч менш відомих шкідливих звичок, які стали частиною нашого життя.

Видання Times Now перерахувало найбільш поширені звички, які притаманні працівникам різних сфер.

У вас немає балансу між роботою та особистим життям

Для покращення психічного здоров’я необхідно мати баланс між роботою та особистим життям. Якщо у вас мало або зовсім не залишається часу на себе, це може негативно вплинути на здоров’я.

У вас сидяча робота

Різні види діяльності вимагають, щоб люди сиділи на одному місці. Тривале сидіння уповільнює обмін речовин, що впливає на здатність організму регулювати рівень цукру в крові і розщеплювати жирові відкладення.

Ви багато п’єте каву

Кава для деяких людей – це як паливо для автомобілів. Однак надмірне вживання кофеїну може бути дуже шкідливим для здоров’я. Це може викликати тривогу, прискорене серцебиття, зневоднення.

Ви працюєте в приміщенні і майже не виходите на вулицю

Тривалий робочий час у приміщенні може призвести до нестачі вітаміну D, який необхідний для підтримки здоров’я кісток і серця.

Аби залишатися здоровим, потрібно переглянути свій раціон, під час перерви виходити надвір, а також знаходити час на відпочинок.

Раніше ми писали, як відновити втрачені сили.

Джерело: Times Now


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook