Рослинна дієта може допомогти подолати сильний головний біль

Рослинна дієта може допомогти подолати сильний головний біль

Американські вчені розповіли про дивовижний випадок пацієнта з сильною мігренню, який переміг захворювання за допомогою рослинної дієти.

60-річний чоловік більше 12 років страждав від сильної мігрені. Він намагався вилікуватися різними способами, в т.ч. приймав прописані йому ліки золмітриптан та топірамат. Він також відмовився від продуктів, які могли викликати мігрень: шоколад, сир, горіхи, кофеїн та сухофрукти. Крім цього, чоловік також спробував йогу та медитацію, щоб приборкати напади, але нічого не допомагало.

Лікарі порекомендували йому дотримуватися спеціальної рослинної дієти, яка знижує запалення в організмі. Це відбувається за рахунок поживних речовин, які містяться в зелених листових овочах.

Після двох місяців дієти, чоловік сказав, що напади мігрені зменшилися. У той же час, його аналізи крові показали значне підвищення рівня бета-каротину. Незабаром чоловік перестав приймати всі ліки від мігрені. Згідно з результатами дослідження,  через 3 місяці напади мігрені повністю припинилися. Про це свідчать дані експертів під керівництвом доктора Девіда Дунаєфа, який спеціалізується на дієтології.

Однак фахівці стверджують, що подібні випадки поодинокі, тому рекомендують використовувати дієту додатково до традиційного лікування.

Нещодавно стало відомо, що найпопулярніша у світі дієта виявилась шкідливою для здоров’я.

Джерело: Webmd


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook