Застуда чи COVID-19: визначити вдома за 15 хвилин

Перші тести на нову коронавірусну хворобу з’явилися вже через кілька тижнів після виявлення вірусу. Сучасна наука дійсно дивує своїми можливостями та швидко реагує на нові виклики. Сьогодні ПЛР-тестами та аналізами на антитіла вже нікого не здивувати. А що стосовно можливості тестування в домашніх умовах? Так, це можливо, і найцікавіше – вам не треба нічого «проколювати». Все дуже швидко, зручно та безболісно.

Вдома швидше, зручніше та безпечніше

Коронавірусну інфекцію на початкових етапах не відрізнити від звичайної ГРВІ: підвищення температури тіла, біль у горлі, сухий кашель, нежить, інколи можуть додаватися симптоми кишкових розладів. Якщо раніше ці симптоми сприймалися як цілком звичне явище, то сьогодні таке ставлення – невиправдана легковажність. І це не дивно, адже ковід – хвороба, що може виявитися якщо не смертельною, то дуже важкою, зокрема і для молоді.

Саме тому під час перших подібних симптомів варто визначити – чи не ковід це раптом. Це не лише турбота про себе, але й про життя та здоров’я оточуючих, бо коронавірус доволі швидко розповсюджується. З огляду на це, похід в лабораторію, де й так чимало людей, – не найкраща ідея.

З цих міркувань найпростіший та найбезпечніший спосіб дізнатися, чи не коронавірус спричинив нездужання, – домашній експрес-тест на антиген до COVID-19, який забере у вас лише 15 хвилин. Впевнені, що ви знаєте про існування таких тест-наборів. А можливо, навіть вже мали нагоду чи необхідність таким скористатися. І, мабуть, пам’ятаєте, що в наборі була довга паличка для забору зразка з носа, пляшечка з буферною речовиною, панель, на яку потрібно було накапати певну кількість буфера тощо. Процес був не дуже простим, а через необхідність використовувати довгу паличку – ще й неприємним та небезпечним.

Тепер є безпечна та зручна альтернатива: «Мілістан Комфорт Назальний Тест» із фізіологічною та м’якою подушечкою, яка дозволяє комфортно та безболісно отримати якісний зразок!

«Мілістан Комфорт Назальний Тест»: які у нього переваги

«Мілістан Комфорт» має вигляд тест-ручки, яка складається із трьох частин:
1. Екстракційний буфер – спеціальний контейнер, куди занурюється тест після забору зразка.
2. Захисний ковпачок, що захищає подушечку для забору зразка від зовнішніх чинників.
3. Тест із подушечкою для забору зразка – вводиться в носову порожнину.

Сам процес тесту максимально простий – не потрібно нічого змішувати, струшувати чи капати!

«Мілістан Комфорт Назальний Тест» підійде для всієї сім’ї, тому що:

Він зручний у користуванні. Перевірку можна зробити де завгодно: вдома, в машині, під час подорожі тощо.
Ним неможливо травмуватися. Коротка м’яка подушечка для забору зразка має таку форму, що забезпечує отримання необхідної кількості слизу і не ушкоджує носові ходи.
Підходить для найменших. Тест-набором дуже зручно проводити перевірку в маленьких дітей – адже ймовірність травми зведена до мінімуму.
Все дуже просто. Після забору зразка потрібно просто занурити подушечку в ємність із буферною речовиною – не треба щось капати, наливати, змішувати чи струшувати.
Швидкий результат. Вже за 15 хвилин ви побачите результат.
Висока точність тесту. Сукупно специфічність та чутливість становлять 97,3 %, а за кожним із показників окремо (специфічності та чутливості) «Мілістан Комфорт Назальний Тест» перевищує рекомендовані ВООЗ показники для експрес-тестів на антиген.
Деталі на сайті https://testcomfort.milistan.com.ua

Як пройти тест із МІЛІСТАН

Все дуже просто:

  1. Залиште тест на 30 хвилин за кімнатної температури.
  2. Відкрийте саше та дістаньте тест.
  3. Зніміть контейнер з екстракційним буфером та захисний ковпачок.
  4. Вставте подушечку тесту в одну ніздрю та прокрутіть її 5 разів. Важливо, аби подушечка була повністю занурена у ніздрю.
  5. Аналогічну процедуру робимо з іншою ніздрею (тією самою подушечкою).
  6. Вставляємо подушечку тесту в контейнер з екстракційним буфером. Для цього натисніть на тест, аби подушечка проколола захисну фольгу, а сам тест занурився до маркувального кільця.
  7. Зачекайте 15 хвилин і ви побачите результат.

Більш детально ви можете ознайомитися з процедурою проведення тесту, переглянувши відео https://www.youtube.com/watch?v=j2mk994DDGI

Пам’ятайте: ви можете легко перенести COVID-19, але хтось із ваших близьких, особливо із груп ризику (люди старшого віку чи з хронічними захворюваннями), може опинитися в лікарні через інфікування. Сподіваємося, ви та ваше оточення вакциновані, що значно знижує ймовірність важкого перебігу захворювання. І все ж – не забувайте про обережність і цінуйте життя та здоров’я рідних і близьких: за наявності симптомів ГРВІ або нездужання скористайтеся експрес-тестом «Мілістан Комфорт Назальний Тест» і подбайте про безпеку своєї родини!


ПРОЙТИ ТЕСТ

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook