рік кролика гороскоп

Рік чорного, пухнастого та лагідного!

На порозі новий, 2023 рік. За східними традиціями він мине під заступництвом Чорного Водяного Кролика. Або Кота – так вважають, до прикладу, в’єтнамці. Але ці тваринки дуже схожі – вони життєлюбні, товариські, веселі, поруч із ними легко та спокійно. До того ж Кролика та Котика східні астрологи називають найбільш щасливим знаком усього гороскопу. Усім утомленим і змученим господар прийдешнього року несе надію на швидкі зміни на краще. А ми на них так чекаємо! Отже, зустрічайте!

Овен

овен

Вівці та кролики – майже товариші. Принаймні в Україні. Пригадайте хоча б Карпати – в гірських господарствах зазвичай є й одні, й другі тварини, і вони чудово співіснують. Тому й людині, народженій під сузір’ям Овна, від Кролика, навіть Чорного та Водяного, не варто очікувати неприємностей. Утім, розслаблятися не варто – якщо старанно працюватимете, підете вгору кар’єрними сходами. Самотні Овни мають непогані шанси зустріти споріднену душу, тобто людину, яка поділяє їхні цінності. Таким чином, наступний рік може стати початком тривалих і міцних стосунків. І вони не залежатимуть від того, що діятиметься навколо.

Телець

телец

До Тельця господар року буде лагідним. Варто зауважити, що у вашому випадку швидше йдеться про Кота, аніж про Кролика. Тому що кожного ранку, особливо коли ви нервуватимете, він обнадійливо муркотітиме: «Не турррбуйся, все буде добррре!» Прислухайтеся до себе – і ви це неодмінно почуєте. Зорі стверджують, що навіть у сьогоднішніх умовах не варто сумувати, спробуйте зосередитися на великих цілях та не відволікатися на дрібниці. Внутрішніх сил та енергії Тельцям вистачатиме. Тому не ігноруйте нові пропозиції, які чекатимуть на вас на роботі. Завдяки їм Тельці зможуть покращити свій фінансовий стан. Ви ж не проти?

Близнюки

близнецы

Рік Чорного Водяного Кролика підготував для вас чимало несподіваних сюрпризів. Готові? Усім відомо, що у Близнюків два обличчя: одне – життєлюбне та оптимістичне, друге – похмуре. Так от, друге доведеться на певний час вимкнути. Одним рухом, як енергетики – світло! Зробите – удача переслідуватиме вас цілий рік, які б бурі не вирували над вашою головою. Усе заплановане обов’язково здійсниться, кар’єра злетить угору, ваш авторитет серед колег та друзів буде беззаперечним, а особисте життя – щасливим. Однак якщо Близнюки не прислухаються до зоряних порад і впадатимуть у меланхолію, то перебуватимуть у депресії весь рік. Вас не приваблює подібна перспектива? Ви знаєте, що робити!

Рак

рак

Для Рака прийдешній рік буде сприятливим. Щедрий Кролик допомагатиме йому пережити труднощі та навіть покращити фінансове становище. Кролик дуже винахідливий, він обов’язково підкине Ракові ідеї щодо нових напрямків роботи. Натхненний цими ідеями, Рак матиме величезну мотивацію для досягнення своїх цілей. Отже, за деякий час ви отримаєте компенсацію за наполегливу працю і зможете дозволити собі великі покупки. Щоправда, наступного року Раку варто бути обережним – на вашому шляху траплятимуться маніпулятори, які захочуть скористатися результатами вашої роботи. Тому прислухайтеся до власної інтуїції, а вона в Рака сильна, – і уникнете помилок.

Лев

лев

Як відомо, Лев – це велика кішка. Тому рік Кота – це майже ваш рік, і його господар сприятиме вам. Кардинальних змін у житті Лева зорі не передбачають, обіцяючи в прийдешньому році притаманний котячим спокій і стабільність. На логічне запитання про те, який у нинішній ситуації може бути спокій, вони впевнено відповідають, що може. Однак існують певні умови – ви маєте пригадати, що кризовий час – це ще й час можливостей. Зосередьтеся на самоосвіті та поліпшенні свого фізичного стану. Вчіть іноземні мови, удосконалюйтеся в нових технологіях, відвідуйте спортивну залу. І ви неодмінно відчуєте спокій та внутрішню силу для нових звершень.

Діва

дева

Дівам у новому році буде непросто. Готуйтеся – на вас чекають випробовування. Чорний Водяний Кролик перевірятиме Дів на міцність. Ця перевірка не буде пов’язана з поточною ситуацією, яка випробовує нас усіх. Йдеться про недоброзичливців, заздрісників та інших не зовсім хороших людей. Вони плестимуть інтриги, зводитимуть на вас наклепи, скаржитимуться керівництву на вигадані проблеми, пов’язані з вами. Мета – змусити Діву виправдовуватися, а це завжди натяк на те, що людина в чомусь винна. Утім, народжені під сузір’ям Діви – люди розумні і на провокації не реагуватимуть, чи не так? Якщо так – ви все подолаєте і станете тільки міцнішими. Тим більше, що в особистому житті у Дів наступного року – суцільна гармонія!

Терези

весы

Терезам ласкавий Котик подарує безліч різних можливостей. І пропозицій. Ви познайомитеся з цікавими людьми, які залучатимуть вас до нових справ. Можливо, доведеться змінити роботу або розпочати власний бізнес. Не знизуйте плечима, мовляв, для кардинальних змін варто дочекатися кращих часів. Ви, як завжди, намагаєтеся триматися «золотої середини» і не ризикувати? Але саме тепер господар року простягне вам дружню лапу допомоги. Прийміть її, не прогавте свій шанс! Підтримку близьких та коханих і міцне здоров’я зорі Терезам гарантують!

Скорпіон

скорпион

Для Скорпіона рік Чорного Водяного Кролика – час спокою та міркувань. Навіть наша сувора реальність не заважатиме Скорпіону будувати плани на майбутнє. Розважливий від народження, він не заглядатиме занадто далеко вперед, проте завжди знатиме, чим займатиметься у найближчому майбутньому. На випадок непередбачуваних ситуацій (а вони в нас стаються чи не щодня), Скорпіон завжди має план «А» і план «В». І навіть план «С», коли він потрібен. Тому восьмий знак пройде роком Кролика без потрясінь, сповнений упевненості в собі. І, звісно, матиме успіх. Зорі з неба не хапатиме, але йому вистачить усього – любові й підтримки близьких, поваги колег, здоров’я та коштів. Скорпіоне, будь за це вдячний – погладь Кота! Або Кролика…

Стрілець

стрелец

У році Кролика Стрільцям доведеться зосередитися на роботі. Усі важливі питання, які ви намагалися відкласти «на потім», водночас стануть нагальними. Роботи буде – встигай розгрібати! Але це добре – за терміновими справами Стрілець не матиме часу на сумні думки. А його здатність швидко вирішувати силу-силенну проблем притягуватиме до Стрільця людей. Тож наступного року у вас буде чимало нових друзів. Деякі залишаться з вами на все життя, а тих, хто був нещирим і лише прикидався товаришем, ви швидко вирахуєте та вилучите зі свого кола спілкування. До речі, саме у Стрільців наступного року буде шанс здобути високу посаду. Якщо вам це цікаво – невтомно працюйте – і буде вам щастя!

Козеріг

козерог

Козеріг – не зовсім романтик. Але красунчик Кіт намагатиметься занурити його в почуття. Вам пощастить у коханні. Обережно – може пощастити навіть заміжнім Або одруженим – майбутній роман вимальовується в гороскопі Козерогів обох статей. Якщо зміна другої половинки вас не приваблює, не звертайте уваги на залицяння симпатичної вам людини і вогник, що на мить спалахнув між вами, згасне. Однак якщо ви самотні – для вас настає час любові. Насолоджуйтеся. Але й про роботу забувати не варто – завдяки цілеспрямованості та наполегливості, притаманної Козерогам, ви можете досягти чималих успіхів. Тож грошей на подарунки коханим вистачить, навіть якщо ваша обраниця (обранець) мріятиме про новенький генератор!

Водолій

водолей

На відміну від Козерога, в житті Водолія вируватимуть ревнощі. Не те щоб дуже сильні, проте вам здаватиметься, що ваше щастя аж занадто активно заглядається на інших. Нервувати не варто – все це вам тільки здається. От чого насправді варто уникати – так це сварок з колегами. Добрі стосунки з ними наступного року вам дуже знадобляться – разом ви легко переживете всі робочі труднощі та, як і належить у рік Кроля-Кота, досягнете успіху. Навесні ваші спільні старання будуть відзначені хорошою премією, тож хвилюватися, що доведеться затягувати пасок, не потрібно. Зірки кажуть, що все буде гаразд!

Риби

рыбы

Коти люблять рибу – це аксіома. Аксіома й те, що Кіт любить Риб. Ви – щасливчик, добрий Котик увесь рік ітиме попереду, показуючи Рибам правильний напрямок. Якщо маєте сумнів щодо прийняття якогось рішення, зупиніться і прислухайтеся, що підказує вам інтуїція. Це Кіт нашіптує – дій саме так! До речі, його підказки іноді будуть йти врозріз зі звичною для Риб розважливістю. Утім, якщо інтуїція наполегливо штовхає вас на дещо ризикований крок – не бійтеся. У найбільш скрутні часи люди часто ухвалюють рішення, які змінюють їхнє життя на краще. Тим більше коли ви – Риби, які живуть у рік Кота.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook