«Червона зірка» продовжує інвестиції в енергоефективність

Публічне акціонерне товариство «Хімфармзавод “Червона зірка”», засноване 1923 року, є одним з перших фармацевтичних підприємств України. Маючи в наявності великий виробничий потенціал і застосовуючи новий підхід до організації виробничо-комерційної діяльності, ми створюємо реальні вигоди та можливості для споживачів і партнерів.

Сьогодні асортимент продукції заводу охоплює понад 100 найменувань препаратів 28 фармакотерапевтичних груп, до яких входять тверді (таблетки, капсули), м’які (мазі, гелі, лініменти) та рідкі (спиртові настоянки і розчини) лікарські форми. Окрім лікарських засобів, ПАТ «Хімфармзавод “Червона зірка”» випускає добавки дієтичні у вигляді капсул, таблеток, сиропів і лікувальну косметику у вигляді спреїв, кремів, гелів, масел, шампунь-бальзамів. Особливе місце відведене фітопрепаратам, які знайшли своїх споживачів завдяки поєднанню ефективності та безпеки. Для їх виробництва використовується перевірена сировина, яка відповідає всім необхідним стандартам якості.
Серед найближчих планів заводу – освоєння нових фармакологічних груп і суттєве розширення асортименту. Розроблено концепцію стратегічного управління просуванням торгової марки, що включає серію конкретних комерційних проектів, пропозицій і програм спільної діяльності з дистриб’юторами, аптеками та установами охорони здоров’я. Основна стратегічна мета ПАТ «Хімфармзавод “Червона зірка”» – приведення виробничих потужностей у відповідність до вимог GMP для підвищення якості та конкурентоспроможності продукції підприємства. Задля цього на заводі прийнято концепцію розвитку, спрямовану на активну інноваційну діяльність із застосуванням енергозберігаючих технологій. На підприємстві відбувається активна модернізація виробництва. Побудовано нову лінію з виробництва капсул; повністю оновлено цех з виробництва рідких лікарських форм, а також побудовано цех з виробництва м’яких лікарських форм. Усі технологічні процеси здійснюються досвідченими співробітниками на сучасному обладнанні та контролюються атестованою лабораторією. Упроваджено систему забезпечення якості.

Публічне акціонерне товариство «Хімфармзавод “Червона зірка”» протягом багатьох років займається інноваційними розробками в галузі фармакології та медицини.

Задля значного скорочення енергоспоживання ПАТ «Хімфармзавод “Червона зірка”» розробило інвестиційну програму для покращення енергоефективності компанії. У 2015 році підприємством було проведено заходи, мета яких: сконцентрувати все паровикористовуюче обладнання заводу в одному виробничому корпусі; обладнати цей корпус власною парокотельнею; виключити циркуляцію пари зовнішніми трубопроводами, особливо в мінусові температури в нічний час. У рамках цього проекту було проведено реконструкцію існуючої системи газозабезпечення підприємства з установкою газового парогенератора, модернізовано паливний котел Е-1/0.9, встановлено припливно-витяжний блок «Аеростар» GS-5 в адміністративно-лабораторному корпусі, здійснено заміну масляних трансформаторів на трансформатори TS TRV 560. Ці витрати були рефінансовані (повернуті) підприємству в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Проекту з енергоефективності. Наступним етапом модернізації виробничих потужностей є проект реконструкції цеху з випуску твердих лікарських форм із застосуванням енергозберігаючих технологій. Планується введення в експлуатацію двох виробничих ділянок, оснащених новим сучасним обладнанням, що відповідає всім міжнародним вимогам GMP. Цей проект дозволить не лише збільшити існуючі потужності заводу з випуску твердих лікарських форм та випуску принципово нових для підприємства лікарських форм, а й отримати значне скорочення енергоспоживання, матиме позитивний вплив на довкілля. Фінансування цього проекту буде проведено, у тому числі, за рахунок коштів спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Проекту з енергоефективності та АТ «Укрексімбанк». Очікується, що ця інвестиція матиме внутрішню норму дохідності 44 %, а період окупності становитиме 4 роки. Публічне акціонерне товариство «Хімфармзавод “Червона зірка”» протягом багатьох років займається інноваційними розробками в галузі фармакології та медицини. Діяльність підприємства полягає в розробці та забезпеченні споживачів сучасними високоефективними та безпечними лікарськими засобами.
Ми пишаємося тим, що працюємо у сфері, пов’язаній з виробництвом продукції для здоров’я людини, і дотримуємося незмінної ідеології: лікарські препарати повинні бути ефективними, безпечними та доступними.

Прес-служба ПАТ «Хімфармзавод “Червона зірка”»


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook


РАП

РАП - https://www.rap.in.ua/