рецепты аптечных продаж

РАП – рецепти успіху для провізорів і фармацевтів

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», – цю мудру думку понад два століття тому висловив видатний британський бізнесмен Натан Ротшильд. Ані ітернету, ані девайсів, що дозволяють людям з різних куточків світу обмінюватися інформацією, в ті роки ще не було.

Однак відомий постулат витримав перевірку часом і сьогодні залишається більш ніж актуальним. Адже інформація необхідна всім. На побутовому рівні ми цікавимося новинами, цінами на товари та послуги, вивчаємо прогноз погоди, слідкуємо за успіхами спортсменів та артистів. На професійному – намагаємося якомога більше знати про все, що стосується нашого фаху. Бути експертом у своїй справі – першочергове завдання для професіонала, тож тут у пригоді стануть профільні видання, як друковані, так і електронні.

Уже понад вісім років для працівників аптек таким виданням є журнал «Рецепти аптечних продажів». Він має довгу та цікаву історію. До появи РАП в українських фармацевтів було вдосталь спеціалізованої періодики – численні журнали та газети інформували аптекарів про стан фармринку, нові лікарські засоби та тенденції світової фармації. То чи була необхідність створювати ще одне профільне видання? Звісно, так!

Адже більшість фармацевтичних ЗМІ були переважно довідковими, а аптекарі, особливо працівники першого столу, потребували прикладної інформації. Навчаючи фармацевтів, Юрій Чертков, бізнес-тренер, засновник і директор «Агентства Медичного Маркетингу», аналізував проблеми, з якими найчастіше стикалися працівники аптек. І дійшов висновку – найбільш складним для аптекарів виявився сам процес продажів! Справді, працівник першого столу щодня постає перед дилемою: як продавати більше (адже аптека насамперед – комерційний заклад), залишаючись при цьому у власних очах і, головне, в усвідомленні споживача фаховим консультантом, який піклується про його здоров’я. Звісно, навичок аптечного продажу фармацевти набувають на тренінгах, але такі заходи відбуваються з певною періодичністю. А працівнику аптеки вкрай потрібні поради, готові рецепти на щодень. Тож, якщо є попит, буде й пропозиція! Так з’явилися «Рецепти аптечних продажів» – журнал для фармацевтів і про фармацевтів.

журналы

У ньому багато корисного, але нічого зайвого, як у справжньому рецепті. Працюючи над створенням кожного номера, команда РАП ділиться з аптекарями знаннями і досвідом, накопиченими за довгі роки роботи на фармринку. І робить це так, щоб читачеві справді було цікаво. Автори «Рецептів» – не прихильники довгих, зарозумілих текстів. Наше кредо – проста, жива мова. Навіть якщо йдеться про такі специфічні рубрики, як «Консультація юриста», матеріал легко сприймається та запам’ятовується. У журналі читач знайде підказки, майже мінітренінги з актуальних для будь-якого фармацевта тем: як продавати, не продаючи, спілкуватися з різними типами клієнтів, працювати із запереченнями. Корисною буде інформація про препарати – у РАП це не просто реклама, а відповіді на практичні питання: чим певні ліки відрізняються від інших, у якому випадку слід рекомендувати саме цей засіб і які вигоди отримає споживач, якщо придбає його. У виданні часто публікують поради психолога – щодо відносин у родині, комунікації в колективі, вміння уникати професійного вигорання, знаходити спільну мову з дітьми тощо. Погодьтеся, не так вже й часто фармацевти відвідують психолога, а консультація в журналі доступна кожному. До речі, автори РАП розширюють наш світогляд, зокрема і професійний: на сторінках видання можна дізнатися, як працює аптечна галузь у різних країнах; рубрику «Аптеки світу» читачі вважають однією з найцікавіших. У журналі регулярно публікується інформація щодо новинок фармринку, огляди важливих подій, що вже відбулися, та анонси корисних для фахівців лекцій, конференцій і тренінгів.

Утім, «Рецепти аптечних продажів» не лише навчають та інформують, РАП уміє і розважати. Разом з авторами журналу можна здійснити захопливу подорож цікавими місцями нашої чудової країни і підняти собі настрій, читаючи веселі гороскопи, – з почуттям гумору в команди «Рецептів» усе гаразд!

За 8 років існування РАП приходив до своїх читачів більш як 90 разів. А цьогоріч «Рецепти аптечних продажів» відзначають свій ювілей – у листопаді вийде СОТИЙ (100!) номер журналу! На честь важливої події ми приготували для своїх шанувальників сюрпризи.

По-перше, журнал тепер доступний не лише в друкованому вигляді, а й онлайн. Заходьте на сайт www.rap.in.ua та читайте свіжий номер! До речі, не забувайте відвідувати наш архів – тут багато цікавих рубрик, зокрема PharmContinuum – довідник для провізорів і фармацевтів із готовими скриптами аптечних продажів.Фармконтинум

По-друге, впродовж усього року журнал розігруватиме для своїх читачів призи. На вас чекають подарунки – книги, журнали, побутова техніка та інші приємності. Тож читайте кожен номер, можливо, саме з ним вам посміхнеться фортуна! Команда РАП щиро вам цього бажає!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook