Психолог дала поради, як підняти настрій, коли на вулиці холодно

Психолог дала поради, як підняти настрій, коли на вулиці холодно

Коли за вікном сильний вітер, дощ або сніг, виходити з дому не хочеться. У такий час люди частіше відчувають себе втомленими. Психолог дала поради, як підбадьорити себе та підняти собі настрій.

«Стрес через свята, низька температура, короткий світловий день або погані новини… – ось чому люди відчувають себе пригніченими», – каже Біллі Ретліфф, співробітниця лікарні UCHealth.

Ось лише деякі способи, як підняти собі настрій узимку:

  1. Більше рухайтесь.

Якщо ви не любите спорт, не хочете бігати чи відвідувати тренажерний зал, тому що це займає багато часу, психолог радить займатися іншим видом спорту. Ходьба, йога, танці або просто використання бігової доріжки вдома у зручному для вас темпі під час прослуховування вашої улюбленої музики принесе вам більше користі, вважає Біллі Ретліфф.

  1. Проводьте час із друзями.

Взимку найбільше хочеться відокремитися від інших, залізти під ковдру, щоб тебе ніхто не чіпав. Але якщо ви почуваєтеся пригніченими, психолог рекомендує проводити свої вихідні з друзями, які зможуть підняти вам настрій.

  1. Зосереджуйтесь на позитивному.

Біллі Ретліф радить скласти список, де вказати позитивні моменти, які траплялися з вами і за які ви вдячні. Потрібно періодично прочитувати цей список та згадувати, що приємного з вами сталося останнім часом.

Крім того, психолог нагадала, що в зимові місяці слід обмежити вживання алкоголю, який викликає почуття депресії та тривоги, якщо його вживання входить у звичку.

Раніше ми писали, лікарі назвали причину зимової нудьги.

Джерело: Uchealth


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook