Президент США Джо Байден оголосить “план вакцинації” для світу

Президент США Джо Байден у четвер оголосить “план вакцинації” для світу. Про це повідомив сам президент в середу перед вилітом у європейське турне, під час якого він візьме участь у самітах Великої 7, НАТО, ЄС та проведе переговори з Путіним.

Національне суспільне радіо (NPR) за посиланням на свої джерела в оточенні президента Байдена повідомляє, що президент оголосить про пожертвування 500 мільйонів доз вакцини від СOVID-19 компанії Pfizer. Вакцини, закуплені американським урядом, будуть надані ВООЗ, яка буде розподіляти їх в рамках програми COVAX, створеної для допомоги країнам, що не мають коштів для закупок вакцини. Американський внесок значно розширює можливості COVAX, яка поки не отримала достатньої кількості вакцин, щоб виконати план вакцинації 20% населення Землі до кінця року.

План президента Байдена свідчить про зростаючу роль США у глобальній кампанії вакцинації від COVID-19, – пише NPR. Зовсім недавно Джо Байден пообіцяв виділити 80 мільйонів доз для СOVAX і країнам, що зазнають труднощі в закупівлі вакцин.

Джерело: svoboda.org


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook