таблетки від грипу

Препарат Roche від грипу для лікування дітей віком від 5 років отримав схвалення у США

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів в США схвалило препарат Ксофлюза (Xofluza ) для терапії гострого неускладненого грипу у пацієнтів віком від 5 років.

Про це повідомив фармвиробник ліків у п’ятницю.

«Незважаючи на тривалу пандемію COVID-19, грип продовжує загрожувати громадському здоров’ю, а ефективні противірусні препарати залишаються критично важливими для полегшення навантаження на системи охорони здоров’я», – сказав Леві Гарравей, доктор медичних наук, доктор філософії, головний медичний директор Roche та Керівник глобального розвитку продуктів.

Він додає: «Ксофлюза – важливий лікарський засіб у боротьбі та профілактиці грипу у дорослих, а також підлітків, і тепер ми раді запропонувати цей препарат дітям молодшого віку».

Ліки схвалено для лікування гострого неускладненого грипу у здорових дітей, у яких симптоми спостерігалися не більше 48 годин.

FDA також схвалило Xofluza для профілактики грипу у дітей віком від п’яти років після контакту з інфікованою людиною.

Зазначається, що цей препарат став першим пероральним препаратом проти грипу, який приймається одноразово, схваленим у Сполучених Штатах для дітей цієї вікової групи.

Ксофлюза вже схвалена FDA для лікування грипу у дітей віком від 12 років.

Джерело: Reuters


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook