Нові ліки від мігрені: доведена ефективність назального спрею від компанії Pfizer

Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) схвалило назальний спрей від Pfizer для лікування мігрені у дорослих.

Цей новий спрей отримав назву Zavzpret і буде доступний на ринку США з кінця березня 2023 року.

Zavzpret – це перший спрей, який блокує пептид, пов’язаний з геном кальцитоніну, CGRP, білок, який виділяється в мозку та сприяє запаленню. Багато людей відчувають сильну нудоту й інші побічні ефекти від ліків від мігрені. На відміну від пероральних ліків, спрей Zavzpret допомагає у лікуванні мігрені без жодних побічних ефектів. Він також є альтернативою для людей із серцевими захворюваннями або іншими захворюваннями, що не дозволяють їм безпечно використовувати інші види лікування мігрені.

Цей новий спрей дозволить пацієнтам отримати швидку та ефективну допомогу при мігрені.

За даними досліджень, Zavzpret діє швидше та ефективніше, ніж інші назальні спреї від мігрені, тому що комбінована формула дозволяє одночасно зменшувати біль та запальні процеси.

Під час клінічних випробувань, більшість пацієнтів відчули поліпшення після застосування препарату протягом 2 годин після введення. Крім того, Zavzpret не має побічних ефектів.

Представники компанії Pfizer повідомили, що Zavzpret буде доступний на ринку США за доступною ціною.

Президент Pfizer та головний комерційний директор Анджела Хванг сказала: «Схвалення FDA Zavzpret знаменує значний прорив у лікуванні мігрені. Це альтернативний варіант для людей, які не хочуть приймати пероральні препарати».

Джерело: Pharmaceutical Technology


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook