Ліки від лімфоми

Нове медикаментозне лікування: названі ефективні ліки від лімфоми

У досліджені, яке провели вчені з університету Мічігану, було виявлено, що пероральний препарат занубрутініб допомагає більшості пацієнтів, у яких була діагностована лімфома.

Результати дослідження опубліковані в журналі Blood Advances.

Медикаментозне лікуванні зменшило пухлину у 80% з 20 пацієнтів із лімфомою маргінальної зони, які брали участь у клінічному дослідженні, при цьому декого спостерігалася повна ремісія.

«Незважаючи на те, що це було невелике дослідження, його результати підкреслюють потенціал препарату занубрутініб. Ці ліки зможуть стати доповненням до доступних методів лікування лімфомі», – сказав автор дослідження Тайсель Філліпс.

Досі лікарям не вдавалося вилікувати пацієнтів, у яких біла діагностована лімфома маргінальної зони, за допомогою хіміотерапії, тому вчені прагнули знайти інші, більш безпечні та ефективні методи лікування цього захворювання.

Занубрутініб – так званий інгібітор тирозинкінази Брутона, який блокує фермент, що відіграє вирішальну роль у сигнальному шляху, від якого часто залежать ріст пухлин.

Раніше ми писали, онкологи попередили про приховану небезпеку, пов’язану з пандемією COVID-19.

Джерело: ScienceDaily

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook