Названо блюдо на сніданок, через яке організм швидше старіє

Названо блюдо на сніданок, через яке організм швидше старіє

Експерти в галузі харчування вже давно попереджають, що від сніданку залежить самопочуття та здоров’я людини. Однак виявляється, що майже на кожному столі можна зустріти страву, яка викликає старіння організму. І саме від такої їжі дієтологи радять відмовитись.

Через старіння організму з часом відбувається  ослаблення кісток і м’язів, іноді навіть посилюється жорсткість кровоносних судин і артерій. Обмін речовин також може слабшати з роками.

Нещодавно з’ясувалося, що певна їжа може прискорити процес старіння.

Солодкі пластівці – найпопулярніша, зручна у приготуванні та недорога страва на сніданок. Проте, за словами автора видання GoWellness, це один із найгірших продуктів для сніданку, тим більше, що він сприяє старінню.

Пластівці найчастіше містять велику кількість цукру, рафінованого борошна та консервантів, інгредієнтів, які можуть містити штучні підсолоджувачі та насичені жири. Все це викликає ожиріння і порушення обміну речовин.

Згідно з недавнім оглядом, опублікованим у журналі Skin Therapy Letters, надмірне споживання продуктів, що містять цукор або підсолоджувачі, запускає виробництво організмом кінцевих продуктів глікування – сполук, пов’язаних зі старінням шкіри.

Крім того, рафінований цукор та вуглеводи можуть викликати запалення, погіршення здоров’я кишечника та збільшення ваги – маркери, які пов’язані з хронічними захворюваннями серця і навіть з діабетом.

Нагадуємо, дієтолог дала поради, як швидко знизити рівень цукру в крові після застілля.

Джерело: Times Now


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook