Названі продукти, які посилюють кровообіг

Правильне харчування може допомогти посилити кровообіг і зменшити ризик виникнення проблем з серцем та судинами.

Деякі продукти містять поживні речовини, які підтримують здоров’я судин і покращують кровообіг.

Лікарі радять додати до свого раціону такі продукти для посилення кровообігу:

  1. Лосось. Лосось містить омега-3 жирні кислоти, які можуть покращити кровообіг, зменшити запалення та знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
  2. Часник. Часник містить аліцин, який може допомогти знизити рівень кров’яного тиску і покращити кровообіг.
  3. Буряк. Поживні речовини, які містяться в буряку, природним чином покращують приплив крові до тканин і органів. Дослідники виявили, що буряковий сік також може знизити систолічний артеріальний тиск.
  4. Гранат. Крихітні соковиті червоні зерна всередині граната наповнені поживними речовинами, зокрема антиоксидантами та нітратами. Вони можуть покращити кровообіг. І вони розширюють кровоносні судини та знижують кров’яний тиск. Це означає, що до м’язів та інших тканин надходить більше кисню та поживних речовин. А для активних людей посилений кровообіг також може сприяти підвищенню продуктивності.
  5. Волоські горіхи. Волоські горіхи містять аргінін, який може підвищити рівень оксиду азоту в крові та покращити розширення судин.
  6. Виноград. Він допоможе зберегти артерії здоровими та покращить кровообіг.
  7. Куркума. Золотисто-жовта пряність відома своїми протизапальними властивостями, головним чином завдяки куркуміну. Дослідження показують, що куркумін може підвищити виробництво оксиду азоту, який може допомогти розширити кровоносні судини. Це, у свою чергу, полегшує приплив крові до м’язів та інших тканин.

Джерело: WebMd


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook