Склянка молока

Названі продукти, у яких кальцію більше, ніж у склянці молока

Кальцій – важливий мінерал, який допомагає підтримувати міцність кісток і допомагає засвоювати основні поживні речовини.

Дієтолог Новелла Луї розповіла виданню Yahоo, в яких ще продуктах міститься кальцій.

За її словами, існує багато продуктів, крім звичайного молока, багатих на кальцій. Ось лише деякі з них.

Йогурт

Йогурт, ряжанка або будь-який інший молочний продукт у рідкому вигляді містить стільки ж кальцію, скільки незбиране молоко. В 100 гр продукту – 200 мг кальцію.

Мигдалеве молоко

Це молоко на основі горіхів зазвичай збагачують карбонатом кальцію (мінералом, який міститься у вапняку). Склянка рослинного молока з мигдалю містить на 450 міліграмів більше кальцію за звичайне молоко.

Мигдаль

Мигдаль – це один із найбагатших джерел кальцію. Горіхи також містять корисні жири, клітковину, магній та вітамін Е. В 100 гр мигдалю міститься 270 мг кальцію.

Вівсяне молоко

У вівсяне молоко у процесі приготування додається карбонат кальцію. Одна склянка вівсяного молока задовольняє потребу організму в кальції на 36%.

Сир моцарела

Одна порція сиру містить більше кальцію, ніж одна склянка коров’ячого молока. Цей продукт також містить корисні для організму пробіотики. В 100 г – 515 мг кальцію.

Нагадуємо, дієтолог назвала продукти, у яких фолієвої кислоти більше, ніж у звичайній капусті.

Джерело: Yahoo!Life

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook