Названі напої, які можуть зменшити рівень холестерину в крові

Високий рівень «поганого» холестерину часто себе не виявляє, але згодом може призвести до серйозних проблем, таких як інсульт або хвороби серця. Чим вищий рівень «поганого» холестерину, тим сильніша небезпека розвитку серцево-судинного захворювання. Тому так важливо завжди тримати його в нормі. Зробити це допоможуть звичайні напої.

Експерти розповіли виданню Times Now про напої, які зможуть зменшити рівень холестерину в крові.

Зелений чай

Зелений чай є одним з найбільш поширених напоїв у світі. Катехіни та інші антиоксидантні сполуки, що містяться в зеленому чаї, допомагають знизити рівень «поганого» холестерину або ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ).

Дослідження, проведене в Японії, показало, що регулярне споживання щонайменше двох чашок зеленого чаю на день протягом 7-10 років зменшує шанс померти від будь-якого серцево-судинного захворювання.

Гранатовий сік

Гранатовий сік насичений антиоксидантами, і, на думку лікарів, він допомагає зменшити рівень окисленого холестерину ліпопротеїнів низької щільності, який може сприяти розвитку атеросклерозу.

Деякі дослідження показують, що регулярне вживання цього напою допомагає знизити рівень холестерину на 3-10%.

Соєве молоко

Це молоко готують з соєвих бобів і води. Його текстура є більш щільною, ніж у звичайного. Окрім того, соєве молоко розщеплює цукор у крові, знижує холестерин та завдяки високому вмісту кальцію покращує кровообіг. Користь соєвого молока підтверджує нещодавнє дослідження, опубліковане в журналі The Journal of Nutrition.

Джерело: Times Now


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook