Названі корисні напої при діабеті, які допомагають зберегти рівень цукру в нормі

Цукровий діабет 2 типу – це порушення обміну речовин, яке спричиняє підвищення рівня глюкози в крові. Воно виникає, коли наш організм не сприймає синтезований підшлунковою залозою інсулін, тобто порушується чутливість тканин організму до цього гормону.

Одним з питань, які часто виникають у людей, у яких діагностовано діабет 2 типу, є вибір напоїв. У цьому допоможуть рекомендації лікарів та дієтологів.

Згідно рекомендаціям лікарів, вода, напої без цукру у помірній кількості та чай — це ті напої, що не нашкодять організму і допоможуть зберегти рівень цукру в нормі.

Водночас, потрібно уникати напоїв з високим вмістом цукру, таких як солодкі газовані напої, соки та енергетичні напої, а також домашні компоти.

Одним з найкорисніших напоїв для діабетиків є зелений чай. Він містить антиоксиданти, які допомагають знижувати рівень цукру в крові та запобігають розвитку ускладнень діабету.

Лікарі також рекомендують пити кефір. Кефір при діабеті цінний не тільки тим, що здатний знижувати цукор у крові, а й завдяки своєму багатому складу вітамінів і мікроелементів. Особливо корисний кефір для людей, які страждають від надмірної ваги. Цей напій стимулює вироблення шлункового соку, прискорює моторику, внаслідок чого їжа засвоюється швидше.

Джерело: WebMD


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook