віагра

Науковці знайшли ще одне застосування Віагри

Нещодавно дослідники з США виявили, що Віагра може покращувати роботу мозку. Але, як виявилось, цей препарат має й інші корисні властивості.

Таблетки також можна використовувати для лікування захворювань легенів, які часто мають поганий прогноз.

Силденафіл діє шляхом інгібування ферменту під назвою фосфодіестераза. Завдяки складному шляху за участю інших молекул силденафіл зрештою сприяє розслабленню гладких м’язів і розширенню кровоносних судин.

Розширення судин призводить до більшого припливу крові до органів – статевого члена чи легенів. Цей ефект відомий як вазодилатація.

Вазодилатація, викликана силденафілом, може бути корисною при таких захворюваннях легенів, як легенева артеріальна гіпертензія (ЛАГ) або ідіопатичний легеневий фіброз (ІЛФ).

Застосування силденафілу при ЛАГ вже добре вивчене та схвалене в Канаді. Існує кілька високоякісних рандомізованих контрольованих досліджень, які продемонстрували його ефективність. А лікування Віагрою ІЛФ є менш очевидним, оскільки було проведено мало досліджень. Але науковці вважають, що принцип дії силденафілу має бути корисним для людей з цим захворюванням.

Джерело: 24 канал


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook