Науковці розповіли про небезпеку ароматичних свічок

Ароматичні свічки стали дуже популярними в усьому світі, особливо у зимовий період. Вони створюють приємну романтичну атмосферу, роблять наші домівки затишними. Але чи можуть ароматичні свічки бути шкідливими для нашого здоров’я?

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA)  в США, ароматичні свічки можуть впливати на здоров’я людини, повідомляє Everydayhealth.

Згідно результатів останніх досліджень, ароматичні свічки можуть виділяти різні токсини, такі як бензен, толуол, формальдегід і метанол. Ці речовини можуть бути шкідливі для здоров’я, особливо для людей зі зниженою імунною системою або хронічними захворюваннями легенів.

Вчені наголошують, що деякі ароматичні свічки містять фталати, речовини, які можуть спричиняти алергічну реакцію або негативно впливати на репродуктивну систему. Також запах від свічок може викликати симптоми алергії.

Вчені також розповіли, кому потрібно уникати ароматичних свічок. Це люди з астмою, алергією, онкологічними захворюваннями, а також ті, хто скаржиться на здоров’я серця та літні люди.

Однак, деякі виробники ароматичних свічок використовують більш безпечні і натуральні інгредієнти для створення своїх продуктів. Такі свічки можуть бути менш шкідливими для здоров’я. Варто звернути увагу на склад свічок, які ви купуєте, та віддавати перевагу більш натуральним інгредієнтам.

Джерело: Everydayhealth


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook