Глобальне споживання антибіотиків збільшилося на 46% з 2000 року

МОЗ ініціювало діалог із ВООЗ щодо спрощеної прекваліфікації медикаментів українського виробництва

Міністерство охорони здоров’я у рамках співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я ініціювало діалог щодо спрощення прекваліфікації лікарських засобів, вироблених українськими фармкомпаніями, на час війни. Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда під час зустрічі з директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Гансом Клюге.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

«Ми дуже вдячні Всесвітній організації охорони здоров’я за систематичну підтримку українського фармацевтичного сектора. І в рамках цієї підтримки ми готові ініціювати перемовини, щоб спростити умови прекваліфікації ВООЗ українських препаратів на час війни. Зокрема, говоримо про зменшення вартості прекваліфікації, простіші умови онлайн-інспекцій тощо. Завдяки спрощеній прекваліфікації українські виробники зможуть виходити на більш широкий ринок та стануть конкурентнішими для закупівель власне ВООЗ», – зазначив перший заступник міністра.

Нагадуємо, завдяки співробітництву із всесвітньою організацією Україна отримала технологію мРНК-вакцини та можливість локалізації її подальшого виготовлення препаратів на одному з виробництв України – компанії «Дарниця».

Раніше ми писали, в Україні стабілізувалася ситуація з поширенням коронавірусної інфекції.

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook