Європою поширюється рідкісна хвороба: мавпячу віспу виявлено поза межами Африки

За межами Африки кількість країн, де були зафіксовані випадки рідкісного захворювання, зросла до семи. На тлі незвичайного глобального спалаху випадків захворювання віспою мавп з’явилися повідомлення про цю хворобу в іще двох європейських країнах – Італії та Швеції.

Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Зазначається, що перебіг хвороби дуже важкий.

“Ми досі не знаємо, де людина була заражена. Наразі триває розслідування”, – повідомила Клара Зонден, лікар-інфекціоніст і слідчий агентства.

Пацієнт, у якого виявили рідкісну хворобу в Італії, відпочивав на Канарських островах. Наразі він перебуває в ізоляції в лікарні Спалланцані в Римі. Ще два випадки з підозрою на мавпячу віспу перебувають під моніторингом. Таким чином кількість країн за межами Африки, де було виявлено або підозрюються випадки цієї хвороби, зросла до семи.

Раніше пацієнти з підтвердженою віспою мавп були виявлені у Великій Британії, США, Іспанії та Португалії, у Канаді досліджують потенційні випадки.

Раніше лікарі попередили українців про загрозу небезпечної хвороби – може викликати глухоту і безпліддя.

Джерело: ТСН

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook