Масова вакцинація: в Моршині взагалі немає госпіталізованих з COVID-19

Масова вакцинація: в Моршині взагалі немає госпіталізованих з COVID-19

У курортному містечку на Львівщині, який навесні взяв участь в експерименті МОЗ з масової вакцинації для вироблення колективного імунітету, жоден хворий на COVID-19 не потребує госпіталізації до лікарні.

Про це повідомив міський голова Моршину Руслан Ільницький кореспонденту Укрінформу.

«Станом на сьогодні в Моршині всього 22 людини мають COVID-19 (це не нові випадки, які виявляють за добу, а сумарна кількість станом на 26 жовтня – ред.), з них 8 вакцинованих, але жодна людина не перебуває в лікарні. Якщо влітку в нас не було жодної хворої людини, то з появою Delta-штаму маємо таку тенденцію. Але за увесь цей період жоден хворий не був госпіталізований. Хворіють в легкій і середній формі, тому лікуються вдома на самоізоляції», – заявив він.

Однак міський голова зазначає, що від масової вакцинації були більші очікування, сподівалися, що хворих на COVID-19 не буде взагалі. Але, за його словами, під час попередньої хвилі пандемії, яка відбулася у березні, в Моршині було дуже багато госпіталізованих у важкому стані, траплялися й летальні випадки. Зараз, як зазначає міський голова, госпіталізованих немає.

Експеримент від МОЗ також допоміг з економічної точки зору. Оскільки все літо санаторії працювали на повну потужність. Всі працівники отримали щеплення, тому всі заклади у Моршині можуть працювати, як і раніше.

Станом на 26 жовтня в Моршині першу дозу вакцини отримали 75% людей, першу і другу дозу – 74% дорослого населення міста.

Нагадуємо, раніше Міністерство охорони здоров’я України затвердило перелік організацій, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти коронавірусної інфекції.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook