спати з макіяжем

Лягати спати з макіяжем – погана звичка, яка призводить до проблем зі шкірою

Наша шкіра функціонує у своєму унікальному біоритмі. Вночі вона виконує одну зі своїх головних функцій – відновлювальну. Косметика на обличчі може гальмувати ці процеси вночі.

Про це повідомила дерматолог  Сью Енн Ві з клініки Schweiger Dermatology Group.

«Спати з макіяжем – не дуже гарна ідея», – вважає дерматолог. Вона додає: «Макіяж може затримувати бруд всередині шкіри, це призводить до різноманітних проблем зі шкірою і навіть може пришвидшити процес старіння».

Як діє косметика на шкіру, якщо її не змивати перед сном?

Можуть виникнути такі проблеми:

  1. Акне. Косметика може закупорювати пори, а коли пори закупорені, це призводить до появи прищів. Висип може бути різним — у вигляді червоних плям, чорних цяток або міліумів (білі вугри).
  2. Свербіж шкіри. Навіть якщо вранці змити макіяж – шкіра починає лущитися і свербіти. За ніч шкіра стає менш еластичною, сухою, а зморшки – більш помітними.
  3. Подразнення очей. Чутлива область навколо очей подразнюється,  оскільки на неї потрапили дрібні частинки тіней або туші, що обсипалася. До цього ж додаються темні кола під очима.
  4. Сухі губи. Сон з губною помадою може призвести до сухості і лущення шкіри губ. Крім того, помада в’їдається в губи й потім її дуже проблематично вивести.

Раніше трихолог розповіла, чи справді рисова вода допомагає у зміцненні та зростанні волосся.

Джерело: Times Now

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook