Літній янгол

Літо – це пора експериментів, коли хочеться літати, і одяг для цього має бути відповідним.

Відверта смугастість

Цього сезону майже в кожного бренда є своя річ у смужку – чи то синьо-біла, чи голубо-біла, чи червоно-біла. Хоч і різноманіття, і смужечки не такі контрастні, як, приміром, у моряцькому стилі, але за моїми відчуттями, така смугастість доволі швидко втомлює око. І як на мене, такі контрасти варто комбінувати з однотонними речами!

Крила янгола

З минулого року продовжують домінувати фасони суконь і блузок з рюшами. Тепер хвилі всюди – і прикрашають оголені плечі, що неймовірно сексуально привабливо спекотної літньої пори, і кличуть у політ ніжні ручки, і додають особливої елегантності ніжкам…

Безумовним фаворитом і трендом літа 2017 є платтясарафани: на ґудзиках, із зав’язками тощо. На особливу увагу заслуговують спідницісарафани, де так гармонічно поєднується образ «пацанки і панянки»!

«Хочешь подчеркнуть свою изящную талию, немного округлить бедра и в стиле Анджелины Джоли обнажить ногу?!. Тогда сарафанытрансформеры точно для тебя.
Когда хочется легкости и удобства, комбинируй их с любимыми футболками и кедами, а надев рубашку и босоножки (или туфельки на каблуках), смело отправляйся на работу или свидание»,– бренд «Мотря».

«Два-три года назад только искушенные модницы знали, что такое кюлоты. Но теперь, в 2017 году, они обрели невероятную популярность. Разнообразьте свой гардероб такой стильной и неординарной вещичкой»,– бренд Week.

Вільний крок – кюлоти

Хочеться обов’язково згадати про безперечний тренд цього літа – укорочені брюки, що поєднують у собі брюки зі спідницею – кюлоти. Вони стильні та модні, але вибираючи, обов’язково зважайте на особливості своєї фігури. Не кожна жінка наважується одягати їх. Перевагу таким брюкам надають упевнені в собі та сміливі жінки. Тому сміливіше, в кюлотах неймовірно зручно і також можна «літати». 🙂

Ммм… Смачно!

І трохи не забули – яскраві, апетитні принти і ніжні аплікації. Коли, як не влітку, так смакувати? ) Успіхів у створенні власного трендового літнього стилю!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook


РАП

РАП - https://www.rap.in.ua/