окуляри жінка

Лікарі розвіяли найпопулярніші міфи про окуляри та контактні лінзи

Існує чимало міфів, пов’язаних зі здоров’ям людини. Наприклад, багато хто вважає, що окуляри та контактні лінзи можуть негативно впливати на здоров’я очей при неправильному їх використанні.

Лікарі американської академії офтальмології розвіяли популярні міфи.

МІФ 1. Лінзи та окуляри під час тривалого носіння викликають звикання

Американська академія офтальмології стверджує, що постійне носіння окулярів чи лінз допоможе знизити навантаження на очі та ніяким чином не може призвести до виникнення нових захворювань.

МІФ 2. Окуляри за неправильним рецептом можуть погіршити зір

Ще один важливий міф, який вдалось зруйнувати, стосується думки про те, що носіння окулярів за неправильним рецептом може негативно вплинути на зір.

Насправді, якщо носити окуляри за неправильним рецептом, це може призвести лише до підвищення рівня напруження на очі та викликати головний біль. Однак, якщо вчасно зняти такі окуляри, вони не вплинуть на зір людини.

МІФ 3.Контактні лінзи можуть викликати інфікування очей

Щодо можливого інфікування очей під час носіння контактних лінз, лікарі зазначають, що самі контактні вироби не можуть стати джерелом інфекції, якщо дотримуватися певних правил гігієни при їх надяганні / видаленні. Субстратом для розмноження бактерій є білковий наліт. Якщо лінза правильно очищається і вчасно замінюється на нову, то ризик інфікування очей мінімальний.

Джерело: Вікна

Раніше ми писали, МОЗ розвіяло найпопулярніші міфи про антибіотики.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook