Крем ReCream: догляд за шкірою 

Привіт, мене звати «РеКрем» (ReCream)! Я тільки-но з’явився в Україні і хочу розповісти тобі про себе. Компанія «Біокодекс» знайшла мене для вас, адже я поєдную інноваційність і сили природи. Ти, напевно, знаєш, як складно підібрати універсальний засіб для дбайливого та комплексного догляду за шкірою, який можна застосовувати не тільки у дорослих, але й у малюків. Ось чому мене було розроблено. Я маю на меті задовольнити попит відвідувачок аптеки у якісному сучасному продукті для себе та для дитинки, допомогти їм позбутися подразнень і попрілостей, зволожити та забезпечити надійний захист шкірі. Як саме я це зроблю? Зараз все поясню!

Будемо знайомі! 

До речі, як тобі моє ім’я? Зручно запам’ятати, чи не так? 

Назву ReCream (РеКрем) для мене підібрали, оскільки мій основний ефект – повернення (Return з англійської) шкіри до природного здорового стану. 

У моєму складі – нова збагачена унікальна формула, що дозволяє відновити природне здоров’я шкіри дітям з народження та дорослим. 

Серед компонентів – цинк, пантенол, ланолін, бджолиний віск, вазелін та вітамін E, які містяться й в інших кремах. Але окрім них до складу входять звіробій звичайний, ромашка, алое вера, олія мигдалю, гліцерин. 

У такій комплексній комбінації компоненти допомагають заспокоїти, загоїти та захистити шкіру краще, ніж інші засоби на ринку. 

Звісно, я пройшов мікробіологічний контроль, мене протестовано на алергію. Маю доведену безпеку щоденного використання. У складі – 0 % парабенів, етанолу і барвників. Відповідаю Європейському стандарту, що, знову ж таки, підтверджено дослідженнями. 

Для малюків, їхніх мам і не тільки 

Тобі, зрозуміло, хочеться чітко розуміти, кому саме можна мене порадити? крем

Наша з тобою перша цільова аудиторія – це молоді матусі та досвідчені мами малюків, що користуються підгузками. 

Не секрет, що коли малюк з’являється на світ, спочатку навіть страшно його торкнутися – така ніжна і тонка у нього шкіра. Ще б пак, адже дитяча шкіра вп’ятеро (!) тонша за шкіру дорослої людини, і в стільки ж разів більш чутлива. А при тривалому перебуванні в підгузку страждає дихальна функція шкіри, контакт із продуктами виділення (навіть тими, що вбралися в підгузок) чинить подразнювальну дію і може викликати подразнення, почервоніння і попрілості. Якщо неправильно підібрати засоби догляду, можна порушити нормальний стан дитячої шкіри, що призводить до розвитку пелюшкового дерматиту. 

Тому я буду радий познайомитися зі всіма мамами малюків, що приходять до аптеки. Вже з першого дня застосування я допомагаю забезпечити надійний захист ніжної шкіри дитини від попрілостей, допомагаю її відновленню, підсилюю збереження природного балансу вологості шкіри. За щоденного застосування ризик дерматиту у дитини зменшується на 92 %! 

Для мамусь буде важливо дізнатися, що я також допомагаю у догляді за молочними залозами у жінок під час грудного вигодовування (тріщини сосків, подразнення). Нарешті, я добре підходжу для догляду за шкірою обличчя та як основа (база) під маску чи макіяж – це чудова новина для жінок будь-якого віку, а не тільки для мам! 

Як бачимо, завдяки всім цим властивостям ми з тобою маємо й додаткові цільові аудиторії. Так, мене можна впевнено порадити хлопцям та дівчатам від 15 років, які мають проблеми зі шкірою. Адже я допоможу їм зменшити подразнення та запалення, позбутися висипань. До того ж вони прагнуть купувати інноваційні сучасні продукти, тож я стану в пригоді. 

Людям похилого віку також потрібні зволоження та захист шкіри – про це варто сказати їхнім родичам, які купують підгузки для дорослих або інші товари для догляду за літньою людиною. Тож, точок прикладання для мене – безліч! 

Завжди доречний 

Ти як спеціаліст з аптечних продажів не можеш не помітити й оригінальний дизайн упаковки, що одразу виокремлює мене на полиці. Суміш блакитного та зеленого підкреслює довіру (блакитний) та природність (зелений). Пурпуровий позначає мудрість та повагу до жінок. Отже, я вмію справити правильне перше враження на цільову аудиторію. І це значно полегшує тобі рекомендацію. Зауваж, на коробці містяться деякі важливі деталі, які відрізняють мене від конкурентів. Які саме? Візьми упаковку – і одразу побачиш. Так само, як і клієнт аптеки. Будь ласка, розкажи їм про мої переваги, і вони будуть тобі вдячні за доречну рекомендацію. 

До зустрічі на аптечній поличці! І не забувай радити мене активно, це допоможе збільшити аптечні продажі! 

ReCrem

Крем РеКрем – поєднує інновації та сили природи для захисту шкіри!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook