догляд за шкірою взимку

Краса взимку: неможливе можливо!

Для багатьох з нас зима – період жорсткий: холодно, морозно, вітряно, часто похмуро, сніжно, сиро, мокро і знову морозно та вкрай бракує сонечка. Тому ми обмотуємо шию та обличчя шарфами і вдосталь наносимо на шкіру живильні креми. Однак нинішні зими часто нагадують тривалу осінь, вводячи нас в оману. Здається, що за такої погоди нічого в принципах догляду за шкірою змінювати не потрібно. Але фахівці кажуть, що потрібно!

НЕ НАШКОДЬ!

Унаслідок зрозумілих причин зараз стало легко приховувати дефекти шкіри обличчя. І якщо раптом так сталося, що по щоках пройшовся колючий вітер і мороз, через що вони вкрилися червоними плямками і стали шорсткуваті, подібні неприємності легко приховати від оточуючих за захисною маскою. Але ж від себе не сховаєшся. Та й доглядаємо ми за шкірою все ж частіше для себе, ніж для інших (принаймні хочеться в це вірити). Тому варто піклуватися про свою шкіру і взяти на озброєння рекомендації фахівців. І одна з них – не нашкодь!

«Найчастіша і найпоширеніша помилка, якої припускається багато жінок, пов’язана з використанням зволожуючих кремів і сироваток, – розповідає Наталя Петрусь, косметолог і співзасновниця бренду натуральної косметики Uspix. – Користуватися ними зимовими ранками вкрай небажано, тому що це спровокує додаткову сухість. Коли на вулиці +7 і нижче – зволожуючі засоби краще використовувати ввечері.

Експерт

Наталя Петрусь

Наталя Петрусь, косметолог

Звичайно, на ринку косметичних продуктів представлено засоби зволоження шкіри, використання яких можливе і допустиме вранці, але не менш ніж за годину до виходу з дому. Як свідчить практика, мало хто з жінок дотримується цієї рекомендації. Тому моя порада – все ж перенести (а не виключити!) зволоження шкіри на вечір, а вранці використовувати живильні креми (наприклад, із маслом Ши).

уход за кожей зимой

Хочеться звернути увагу: зволожувати шкіру в зимовий період необхідно! Що для цього ефективно використовувати? Зараз варіантів безліч. Я б рекомендувала під час вечірнього догляду спочатку наносити зволожуючі сироватки і тільки потім – живильний крем.

Ще одну можливість забезпечити свою шкіру потрібною вологою дарують маски для обличчя. Їхній вибір також величезний. Єдиний нюанс – звертайте увагу на рекомендації виробника щодо можливої частоти застосування маски. Нерідко продуценти позначають: наносити не більш ніж двічі на тиждень. Однак є й такі маски (як правило, належать до категорії натуральних), які рекомендується використовувати щодня, забезпечуючи шкірі потрібне живлення і зволоження.

І, звичайно ж, не забувайте про вечірнє очищення шкіри. У сучасних реаліях, коли ми щодня носимо захисні маски, – це крайня необхідність».

Парафіновий порятунок для рук?

Якщо обличчя ми ще можемо приховати за маскою або шаром тонального крему, то руки не сховаєш. Хоча, звичайно, завжди залишається варіант – надіти рукавички. Тим не менше шкіра рук також потребує особливого догляду взимку. Тим паче зараз – у період, коли з метою безпеки здоров’я активно використовуються антисептики, які, як відомо, дуже сушать шкіру.

маски для рук

Хорошим засобом для догляду і, можна сказати, порятунку шкіри рук, за словами експерта, можуть стати парафінові маски. Вони надають потужний регенеруючий і відновлювальний ефект. Заспокоюють шкіру, живлять її, а також усувають ті самі неприємні наслідки впливу жорсткої зимової погоди – лущення, шорсткість, почервоніння. Ще в зимовий період важливо виробити звичку часто використовувати живильний крем. Часто – це значить не тільки вранці і ввечері, але і протягом дня – наприклад, у проміжках між дезінфекцією рук.

Масло дерева ШИ

Окремо варто сказати про креми (як для рук, так і для обличчя), до складу яких входить масло африканського дерева ШИ. У зимовий період продукти, створені на його основі, стануть справжнім порятунком. Вважається, що це унікальне масло відрізняється високою здатністю до клітинної регенерації, а тому має ранозагоювальну властивість, ідеально рятуючи шкіру від тріщин, мікротріщин, подряпин. Креми, створені на основі масла Ши, рекомендується використовувати у разі нерівномірного кольору шкіри, шорсткості, лущення, сухості, тонкості, сірості і тьмяності, а також, коли шкіра страждає від нестачі живлення і зволоження, під час вікових проблем шкіри і як засіб профілактики.

защита кожи зимой

І нехай ваша шкіра сяє здоров’ям!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook