Корисна дієта: скільки потрібно їсти фруктів та овочів для здоров’я серця?

Вживання п’яти шматочків фруктів і овочів на день так само корисне для здоров’я, а особливо для здоров’я серця, як і 4000 кроків, зроблених за день.

Результати дослідження опубліковані в European Journal of Preventive Cardiology.

У дослідженні взяли участь понад 2000 учасників. Виявилось, що правильне харчування є ключовим фактором для підтримки гарної фізичної форми, загального здоров’я та здоров’я серця.

За словами вчених, у дорослих людей середнього віку здорове харчування було безпосередньо пов’язане з їхньою гарною фізичною формою, навіть якщо вони не виконували жодних додаткових фізичних вправ.

Результати дослідження показали, що ті люди, які дотримувалися середземноморської дієти, що складається з великої кількості фруктів, овочів та цільного зерна, мали менше проблем зі здоров’ям серця.

Вчені дійшли висновку, що вживання всього кількох шматочків фруктів та овочів щодня еквівалентне проходженню тисячі кроків для підтримки гарної фізичної форми та загального здоров’я.

Фрукти та овочі багаті на клітковину, яка діє як природний спалювач жиру і допомагає прискорити метаболізм. Вони також багаті на антиоксиданти, які запобігають запаленню та іншим проблемам зі здоров’ям.

Джерело: Фокус


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook