Конкурс від Мілістан

Конкурс завершено!

В Україні за тиждень зафіксували десятки тисяч нових хворих на COVID-19. І дуже важливо отримати якісне, своєчасне і точне лікування. Першим, що необхідно зробити – це провести достовірну, безпечну та швидку діагностику! Таким засобом з упевненістю є МІЛІСТАН КОМБІ назальний тест – комплексний експрес-тест, який просто та комфортно виявляє антигени вірусів: COVID-19, грипу A (H1N1, H3N2), грипу B (Victoria, Yamagata).

Дорогі наші фармацевти, ви часто працюєте із пацієнтами з різними симптомами простудних та вірусних захворювань і знаходитесь у зоні високого ризику інфікування. Разом із нашим партнером ми хочемо подарувати вам дуже актуальні зараз МІЛІСТАН КОМБІ назальні тести. Розігруємо 3 тести рандомним методом.

Переходьте за посиланням та беріть участь в конкурсі https://cutt.ly/FNaVCNM

Увага! КОНКУРС 🥳

В Україні за тиждень зафіксували десятки тисяч нових хворих на COVID-19. І дуже важливо отримати…

Posted by Рецепти Аптечних Продажів on Monday, October 24, 2022

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook


РАП

РАП - https://www.rap.in.ua/