Вакцина

Компанія Moderna анонсувала розробку трьох вакцин проти небезпечних захворювань

Американська біотехнологічна компанія Moderna повідомила про початок розроблення трьох мРНК-вакцин проти раку, вітряної віспи й герпесу.

Наразі в компанії шукають додаткових кандидатів для випробувань.

«Ми раді оголосити про ці нові програми розробки, які відображають постійну продуктивність нашої платформи та потенціал нашої технології мРНК впливати на життя сотень мільйонів людей», – сказав Стефан Бансель, головний виконавчий директор Moderna.

Вакцину проти ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРОБ планують тестувати на двох видах раку, серед яких меланома та рак легень.

Вакцина проти ВІРУСУ ПРОСТОГО ГЕРПЕСУ (ВПГ), за словами розробників Moderna, зможе забезпечити перехресний захист, а також викликати сильну імунну відповідь.

Вакцина проти ВІРУСУ ВІТРЯНОЇ ВІСПИ має запобігати виникненню в людей оперізувального лишаю. У Moderna кажуть, що протягом життя він виникає в одного з трьох дорослих людей.

Вірус простого герпесу й вірус вітряної віспи – це латентні віруси, які лишаються в організмі людини на все життя. За допомогою нових вакцин у Moderna хочуть поліпшити якість життя людей.

Раніше ми писали, Moderna розпочала випробування вакцини проти ВІЛ з використанням технології мРНК.

Джерело: The Village

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook