Компанія BioNTech розроблятиме вакцини проти різних інфекційних захворювань

Інфекційні хвороби небезпечні своїми ускладненнями. Від них можна захиститися лише за допомогою імунізації. Імунізація — це процес, завдяки якому людина набуває імунітет, або стає несприйнятливою до інфекційної хвороби, і який зазвичай здійснюється шляхом введення вакцини.

Німецька біотехнологічна компанія BioNTech нещодавно заявила про свій намір розширити свої дослідження у сфері вакцин від інфекційних захворювань.

У своєму звіті за 2022 фінансовий рік компанія назвала вірус простого герпесу (ВПГ), малярію та оперізуючий лишай як пріоритетними сферами дослідження. Зазначається, що компанія досягла великих успіхів завдяки своїй вакцині проти Covid-19, розробленій у співпраці з Pfizer .

Так, наприклад, у грудні 2022 року BioNTech розпочала першу фазу клінічних випробувань BNT163 – кандидата на вакцину проти вірусу простого герпеса.

Також у грудні 2022 року BioNTech розпочала першу фазу клінічних випробувань мультиантигенної вакцини проти малярії BNT165b1.

За словами генерального директора BioNTech Угура Шахіна, компанія зосереджується на розробці вакцин, які можуть бути використані для профілактики та лікування різних інфекційних захворювань.

Нові вакцини можуть стати важливим інструментом у боротьбі з інфекційними захворюваннями.

Джерело: Pharmaceutical Technology


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook