Коли ти фармацевт: щоденні курйозні ситуації

Історія 1

«Поверніть шприци»

«Якось я працювала в нічну зміну. В аптеці тихо, жодного відвідувача, аж раптом до зали влітає заклопотаний чолов’яга та вимагає продати йому шприц 5 мл. Один. Пояснюю, що шприців нароздріб немає, є лише коробки по 10 штук. Відвідувач нервує, зчиняє галас, потім сплачує за 10, дістає один шприц, кидає коробку з іншими посеред зали і йде, демонстративно грюкаючи дверима. Неприємно, але про цей випадок я швидко забула. Минув місяць або два. Спокійно працюю, підходить черга якогось мужчини і він мені каже, що хоче повернути ті 9 шприців, за які заплатив, але не забрав…»

Історія 2

Відвідувачка аптеки вимагала від фармацевта встановити їй діагноз

«Коли я прийшла до аптеки на практику, то вірила, що проблем з невдоволеними відвідувачами не матиму. Адже я стримана та ввічлива, постійно вчуся, щоб консультувати якнайкраще. Але одного разу до нашої аптеки завітала сердита пані. І одразу кинулася до бою – вона вимагала від мене відповіді на запитання, чому саме в неї болить шлунок. Моя пропозиція сходити до лікаря лише розлютила жінку. “Не піду, там мене змусять ковтати шланг!” – кричала вона. А потім на всю аптеку репетувала, що в коледжі мене нічому не навчили, що всі фармацевти – неуки й ледарі. Я тоді дуже засмутилася і навіть думала змінити фах. Але, на щастя, подорослішала».

Історія 3

Двоє чоловіків кричали на фармацевта за те, що вранці в неї не було решти з купюри в 1000 грн

«Восьма ранку, зміна тільки розпочалася. Заходять до аптеки двоє чоловіків, хочуть придбати одні бахіли і дають мені купюру в 1000 грн. Я ввічливо вибачаюся: “Ви перші відвідувачі і в мене, на жаль, немає решти. Може карткою розрахуєтеся?” У відповідь чоловіки червоніють від гніву і починають лаятися. Але ж на клієнта ображатися не можна! Тримаю покер-фейс і так само ввічливо пропоную почекати 30 хвилин, доки я збігаю до найближчого магазину і розміняю їхню тисячу. Здивовані мужчини починають нишпорити по кишенях, знаходять необхідну суму, розраховуються та йдуть. І навіть дякують, хоча щойно були готові рознести аптеку на друзки».

Чи бували у вашій роботі подібні ситуації? Діліться своїм досвідом на нашому каналі https://t.me/readrap.

За матеріалами фармацевтів з телеграм каналу РАП


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook


РАП

РАП - https://www.rap.in.ua/